Artimieji meldžia pagalbos: negrįžta vaikus į darželį nuvedusi mama (PAPILDYTA – Moteris rasta)

 Artimieji meldžia pagalbos: negrįžta vaikus į darželį nuvedusi mama (PAPILDYTA – Moteris rasta)

Moteris nugabenta į Krizių centrą./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

„Rinkos aikštės“ žurnalistą pasiekė sunerimusių kėdainiečių pagalbos prašymas padėti surasti dingusią jauną trijų vaikų mamą. Moteris dingo prieš 3 paras, nuvedusi savo 3 vaikus į darželį.

Socialiniuose tinkluose jau kelinta para mirga įvairių asmenų pagalbos prašymai surasti jauną merginą. Jos ieško buvęs gyvenimo draugas, artimieji, draugai.

26-erių metų G. G. dingo po to, kai iš mieste esančios Tulpių gatvės nuvedė savo vaikus į darželį. Moteris namo negrįžta trečia para.

Apie jos dingimą artimieji informavo policiją. Tiek pareigūnai, tiek artimieji ir draugai patikrino visas galimas jaunos moters buvimo vietas, tačiau jos nerado.

PAPILDYTA:

Penktadienio rytą pranešta, kad moteris rasta sveika ir gyva. Ji nugabenta į Krizių centrą, kur jai teikiama visokeriopa specialistų pagalba.

11 Komentarai

 • Tai kur dingus buvo? Vaikai tiesiog palikti… Uznyzo?

  • Visi asocialai ir pasalpiniai palaiko jos pabegima

 • Trys mažoka.Pasilakstė,bus ketvirtas,bet gal nepaskutinis.Sterilizuoti tokes reikėtų,kaip katės.

  • Sterilizuot gal tave reikia.pirma reikia zinot kas nutiko ir tada gali loti

   • Tikrai taip.Kaip teisti kazka tai iš karto atsiranda pilna tokiu.Bet kas gera zodi padakytu,uzjaustu,padetu kokia nors pagalba,kad ir geru zodziu palaikytu,tai reta.Taigi jeigu jau kas nusprendzia kazka blogo pakomentuoti,tada pirma pasiziurekyte i savo gyvenima ir isivaizduokyte kad jums kas priekaistauja ir teisia visokiais zodziaisi ir butinai atkreipkit demesi i tuos priekaistus.Ir pamatisite kad tai neteisinga.Kas geriau ar pasmerkti žmogu? Ar pasakyti gera žodi? Elkis su kitais taip kaip kad nori kad su tavimi elgtusi.

 • Jei jau nuvežta į krizių centrą ir teikiama visakeriopa pagalba, tai matyt kažkas nutiko, ne už gražias akis ta pagalba teikiama. O visiem nesubrendėliams – žinokite mokėjimas patylėti ar nesąmoningai nekomentuoti ne tik dorybė, bet ir įrodymas, kad esat protingas ir mąstantis žmogus.

 • e jus balvonai islyskit is tu delfi komentaru. 45+ susirinke komentuoja :DDDDDDDD nykstanti rusis esat ir aciu dievui

  • Gal gerk mažiau,galvoji amžinai jaunas būsi, nepajusi kaip pats tapsi nykstanti rūšis, dar momenėlis pas tave perminkštas

 • grynai legendinė Lietuvos įžymioji ,,mama“ Stankūnaitė.

 • Cia jos pirmas kartas, kaip pabegus buvo??? Ka cia pasakoriai sekat pasakas, kad jin ideali? Pries tai nebuvo vaiku vienu palikus? Parodykit pvz kuri normali motina palieka savo vaikus ir dingsta 3 dienom???

 • išminties valkataujančiai katei…

Comments are closed.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video