Artėja žiema. Kaip šildysimės šiemet?

 Artėja žiema. Kaip šildysimės šiemet?

Miestelių ir priemiesčių gyventojai nebenori  pečkuriauti ir tarnauti katilinėje.  Sparčiai išpopuliarėjęs šildymo būdas sukuria komfortą ir  reikalauja mažai priežiūros. Misija įmanoma – pastovi vidaus temperatūra senesnės statybos ir renovuotuose namuose. 

Saulė vis mažiau lepina  spinduliais ir norom nenorom dažno lietuvio galvoje  pradeda suktis mintys apie artėjantį šildymo sezoną. Šaltasis sezonas Lietuvoje trunka nuo spalio iki balandžio, taigi, itin svarbu apgalvotai pasirinkti šildymo būdą, ypač jei malkų skaldymas ar židinio kurstymas nebeatrodo patrauklus užsiėmimas. Nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, jog patraukliausi pirkėjams individualieji namai, kuriuose įrengtas dujinis šildymas arba šilumos siurblys. O labiausiai lietuviai gręžiasi nuo namų, šildomų kietuoju kuru. Būsimajam sezonui specialistai pataria ruoštis jau dabar: mat tiek šildymo sistemų pardavėjai, tiek montuotojai klientams gali skirti daugiau dėmesio ir pasiūlyti racionaliausią sprendimą. 

Kieto kuro katilą keičia dujų balionų šildymo sistema

Dujinis šildymas yra patogus, mažai priežiūros reikalaujantis, pilnai automatizuotas ir išmanus sprendimas. Pavyzdžiui, šilumos siurbliai kai kuriais atvejais efektyvumu nusileidžia dujinio šildymo sistemoms, ypač senos statybos prasčiau apšiltintuose namuose. Jei greta sklypo nėra dujų tinklų, puiki alternatyva gali būti šildymas dujų balionais. Puiki žinia tiems, kas nori gyventi patogiau, bet vis dar negali atsisveikinti su senuoju šildymu – šildymo dujomis sistemą galima kombinuoti ir su kitais šilumos šaltiniais. Tai sprendimas kai namo šeimininkas dar nori išlaikyti turimą kieto kuro katilą, bet kartu naudotis ir nauja patogesne dujinio šildymo sistema. Tačiau pastaraisiais metais pastebima tendencija, jog žmonės nori kuo mažiau priežiūros reikalaujančios ir komfortiškos šildymo sistemos, o ir šildymas kietuoju kuru tampa nebe toks pigus. Taigi, sena, daug priežiūros reikalaujanti sistema keičiama į modernesnę, reikalaujančią mažiau priežiūros šildymo sistemą. 

Dujinis šildymas yra patogus, mažai priežiūros reikalaujantis, pilnai automatizuotas ir išmanus sprendimas.

aut.past.

Šilti namai ir pastovi temperatūra be jokio vargo

„Jau seniai atsibodo tarnauti katilui ir pečkuriauti – pasakoja  Kristina, jau ne vienerius metus  besidžiaugianti nauja šildymo sistemą dujų balionais. – Anksčiau būdavo, šaltukui užspaudus, tekdavo net naktį keltis pasikurti ne pirmos jaunystės malkinį katilą. Sunku būdavo ir temperatūrą nureguliuoti – tai per karšta, tai per šalta, o tik neužmetus malkų, namai greitai atvėsdavo.“ – Apie  kasdieninius šildymo rūpesčius pasakoja pašnekovė ir numoja ranka.

„Dabar gyvenu kaip tikra ponia savo kaime, net kaimynai ateina pasižiūrėti – juokiasi Kristina. – Namai visada švarūs ir šilti. Nei man rūpesčio dėl malkų pirkimo, nei galvos skausmo dėl pelenų. Dabar anūkai atvažiuoja į švarius ir šiltus namus manęs aplankyti, o ne malkų  skaldyti“ – atvirauja  miestelio gyventoja. 

Komfortiškas ir mažai priežiūros reikalaujantis šildymas SAURIDA GAS

Kaip jau supratote pašnekovė pasirinko naują šildymo sprendimą dujų balionų sistemą SAURIDA GAS. Moderni dujinio šildymo sistema, reikalauja labai nedaug  priežiūros, o išmanus ir patogus kondensacinio dujinio katilo BOSCH valdymas leidžia vidaus temperatūrą suprogramuoti pageidaujamu režimu arba reguliuoti mobiliuoju telefonu, net ir nesant namuose. Tereikia pasirinkti bei nustatyti komfortišką temperatūrą namuose ir užprogramuoti žemesnę temperatūrą miego metu ar tuomet, kai esate išvykę – tai padeda gerokai sumažinti šildymo išlaidas ir komfortiškai gyventi. 

Tinkamas sprendimas radiatoriams ir grindiniam šildymui

SAURIDA GAS šildymo sistema puikiai dera ir naujos, ir senos statybos namuose. Daugelyje senesnės statybos namuose dar yra išvedžiotas šildymas radiatoriais, tad šis variantas tikrai jūsų nenuvils. Svarbu tai, kad radiatoriams reikalinga aukšta temperatūra, kuri lengvai pasiekiama šildant dujomis, ko kitos šildymo sistemos negali užtikrinti. 

Dabar gyvenu kaip tikra ponia savo kaime, net kaimynai ateina pasižiūrėti. Namai visada švarūs ir šilti. Nei man rūpesčio dėl malkų pirkimo, nei galvos skausmo dėl pelenų. Dabar anūkai atvažiuoja į švarius ir šiltus namus manęs aplankyti, o ne malkų  skaldyti

Kristina

Dujinis šildymas balionais puikiai tinka namų šildymui, nepriklausomai nuo to, kokia šildymo sistema įrengta – grindinis ar radiatorinis šildymas. 

UAB „Saurida“ marketingo vadovė Jolita Vaitkevičienė pabrėžia, jog dujinio šildymo sistemas, pastaruoju metu vis dažniau įsirengia senesnės statybos ir renovuotų būstų savininkai. Pasirengimas būsimajam šildymo sezonui greitas ir paprastas: suderinus ir patvirtinus užsakymą, dujų tiekimo sistema, dujinis katilas ir kiti įrenginiai sumontuojami per vieną dieną. 

Šildymas dujų balionais – patrauklus pasirinkimas tiems, kurie nori komfortiško, mažai priežiūros reikalaujančio šildymo sprendimo.

Artėjant žiemos sezonui, šildymo sistemų konsultantai nemokamai konsultuoja telefonu +370 6 104 6004

6 Komentarai

 • Tikrai neapsigaukite ir nesirinkite Sauridos,nes kaina kosminė apie 300-400eurų mėnesiui,jokio garantinio aptarnavimo neatlieka, patyriau savo kailiu, įvedimas nuo pasiūlytos gražios sumos pabrango 600eurų, dabar pasirinkome gamtines dujas.
  5000 eurų paleisti vėjais,nepirkite balionų dėžių, nes jas galima nuomoti, bet šitą sužinai po laiko.

  • Aušra, gal galite parašyti kiek kvadratinių metrų jus apšildėte su tais balionais?

  • Norejau paklausti kiek kainuoja dabar jum dujos ir kaip pereiti pas kita tiekeja.Jau bus tuoj 2 metai kai sauridai priklausau,taipat 5000 kainavo su viskuo.

   • Jai galite atsakykite,dekui.

 • Namas 80 kvadratų, sienos dvigubos ,oro tarpas pripūstas

 • šildymas su balionu tai tikrai gal ir ne variantas, o butuose net gi uždraustas, tačiau ten, kur dujos pasiekia tiesiogiai tai yra labai patogu… nekeisčiau dujinio šildymo į nieką. taip pat džiugina ir greitas katilo remontas jei kažkas nutinka.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video