Arenoje sportavo patys mažiausieji (FOTOGALERIJA)

 Arenoje sportavo patys mažiausieji (FOTOGALERIJA)

Kėdainių arenoje praūžė lopšelio-darželio „Puriena“ organizuota tradicinė šeimų sporto šventė./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Kėdainių arenoje praūžė lopšelio-darželio „Puriena“ organizuota tradicinė Šeimų sporto šventė, subūrusi visą ugdymo įstaigos bendruomenę: vaikus, jų tėvelius ir pedagogus, smagiai praleisti laiką kartu ir išbandyti jėgas sportinėse rungtyse.

Pagrindinis tikslas – bendrystė

Pramogų, gerų emocijų ir šurmulio arenoje tikrai netrūko. Visi sporto šventės dalyviai aktyviai sportavo, rungtyniavo tarpusavyje, žaidė įvairius judrius žaidimus, šoko, skandavo, dainavo o, svarbiausia, džiaugėsi bendryste.

„Puikios emocijos, vaikų džiaugsmas, šypsenos sukūrė tobulą atmosferą ir dovanojo gerą laiką ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams, auklėtojoms ir šventės svečiams.

Toks ir buvo mūsų pagrindinis tikslas – tėvelių, vaikučių ir pedagogų tarpusavio bendrystė, laikas kartu su šeima“, – pabrėžė viena renginio organizatorių lopšelio-darželio mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Aldona Mikolajūnienė.

Sporto šventei pasibaigus, pralaimėjusių nebuvo – nugalėjo draugystė. Kiekvienos grupės vaikai buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis.

Sveikino ir dėkojo

Renginio metu sveikinimo žodį tarė Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis, susirinkusiuosius taip pat sveikino lopšelio-darželio „Puriena“ direktorė Aušra Nesterovienė.

„Džiugu, kad šventė sulaukė tokio didelio vaikų ir jų tėvelių susidomėjimo, džiaugsmo ir azarto.

Dėkojame visiems šauniems ir sportiškiems lopšelio-darželio bendruomenės nariams, kurie neabejingi sportui, kuriems rūpi sveikata ir buvimas kartu.

„Tvirtai tikime, kad tėvelių įsitraukimas į fizinio aktyvumo veikas, taps puikiu pavyzdžiu vaikams, o Kėdainių arenoje organizuotos veiklos paskatins mažuosius domėtis neįprastomis erdvėmis, tapti šių erdvių  būsimaisiais nugalėtojais“.

A. Nesterovienė

Tvirtai tikime, kad tėvelių įsitraukimas į fizinio aktyvumo veiklas taps puikiu pavyzdžiu vaikams, o Kėdainių arenoje organizuotos veiklos paskatins mažuosius domėtis neįprastomis erdvėmis, tapti šių erdvių  būsimaisiais nugalėtojais“, – į renginį susirinkusiems sakė A. Nesterovienė.

Šeimų sporto šventė surengta pagal projekto „Sveikata – raktas į sėkmingą ugdymą(si)“ numatytas veiklas.

Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video