Akademijoje vyras prekiavo ginklais
Informacija apie Akademijos miestelyje iš bagažinės ginklais prekiaujantį vyrą – pasitvirtino./ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.
Antradienio pavakare Akademijos miestelyje policijos pareigūnams įkliuvo vyras, kuris prekiavo… ginklais.
Sulaukė pranešimo
Policijos pareigūnams apie įtartiną prekybą pranešė neabejingi gyventojai.
Apie 17 val. 56 min. Akademijos miestelyje, prie geležinkelio stoties, pareigūnams tikrinant gautą informaciją dėl neteisėtai parduodamų galimai šaunamųjų ginklų, pareigūnai sulaikė 50-metį vyrą. Jo automobilio „Chevrolet“ bagažinėje rasti ir paimti neteisėtai laikomi (su tikslu parduoti) du pneumatiniai šautuvai be pavadinimo ir optinis taikiklis „BSA“.
Dėl šių radinių pradėtas ikiteisminis tyrimas.





























4 Komentarai
net pneumatinių šautuvų,o žmonelius mulkindami jog reikia gint Tėvynę,po jos egida meluodami slepia savo suvogtą turtą.
pas gydytojus, kad galvą pažiūrėtų
Kodėl man nepasiulėt gynklu bučiau nupirks mačiau Chevrolėt.
Kas čia per šūdas? Po galais dėl pniaumatinių ginklų??? Kas per šūdas?