Ant važiuojamosios kelio dalies gulėjęs vyras buvo išgėręs beveik mirtiną kiekį alkoholio

 Ant važiuojamosios kelio dalies gulėjęs vyras buvo išgėręs beveik mirtiną kiekį alkoholio

Atvykę policijos pareigūnai 38-erių metų vyrui nustatė sunkų girtumo laipsnį – 4,35 promilės. Piliečiui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Jam skirta piniginė bauda./ Automobilio vaizdo registratoriaus medžiaga

Pirmadienio vakarą į priemiestinį Vilainių kaimą skubėjo specialiosios tarnybos. Pranešta, kad važiuojamojoje kelio dalyje guli ir nejuda žmogus. Ir tik vėliau paaiškėjo, kad vyras labai stipriai padauginęs alkoholio.

Gulėjo ,,kryžium“

Bendrasis pagalbos centras apie ,,kryžium“ ant važiuojamosios kelio dalies gulintį vyrą pranešimą gavo apie 19 val. 40 min.

Tiesa, buvo neaišku, ar vyrą partrenkė automobilis, ar jam sušlubavo sveikata, ar dėl kokių kitų priežasčių jis nukrito.

Į priemiestinio Vilainių kaimo Melioratorių gatvę išskubėjo Greitosios medicinos pagalbos tarnybos medikai ir policijos pareigūnai.

Nustatytas labai sunkus girtumas

Su garso ir šviesos signalais atskubėjusių tarnybų darbuotojai išties rado netoli parduotuvės ant važiuojamosios kelio dalies gulintį vyrą.

Žmogų apžiūrėjo medikai. Sužalojimų nebuvo nustatyta. Veikiausiai jį buvo paveikęs per didelis išgerto alkoholio kiekis.

Atvykę policijos pareigūnai 38-erių metų vyrui nustatė sunkų girtumo laipsnį – 4,35 promilės.

Piliečiui surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Jam skirta piniginė bauda.

Praktiškai mirtina dozė

Mokslinėje medicinos literatūroje 4–4,5 promilės įvardijama kaip mirtina dozė žmogui, tačiau šiam piliečiui medikų pagalbos neprireikė.

Beje, šiais metais Kėdainių specialiąsias tarnybas nustebino ir dar vienas žmogus. Metų pradžioje  Gudžiūnų miestelyje automobilį BMW vairavo neblaivus 42-ejų metų vyras.

Vairuotojui tąkart nustatytas dar sunkesnis girtumo laipsnis – 4,77 promilės. Ir šis vyras medikų pagalbos atsisakė, jis buvo uždarytas į areštinę.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video