Namuose nugalėtas Vilniaus „Rytas“

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai namuose parklupdė dar vienus praeito sezono prizininkus. Šį kartą Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse rezultatu 68:65 (13:20; 19:15; 18:15; 18:15) įveikta Vilniaus „Ryto“ ekipa.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Vilniaus, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 7 taškų pranašumą. Vis dar be savo rezultatyviausio žaidėjo Lauryno Beliausko rungtyniaujantys Kėdainių krepšininkai antrajame kėlinyje stabilizavo padėtį ir iki pat rungtynių galo išlaikė svečius šalia savęs. Rungtynių pabaigoje labai svarbūs Mato Juciko baudų metimai bei lemtingas Georgios Kalaitzakio tritaškis padėjo pasiekti puikią pergalę.

Puikias rungtynes Denverio „Nuggets“ tarptautinio skauto akivaizdoje sužaidė graikas Georgios Kalaitzakis, kuris pelnė 22 taškus (4/8 trit., 9 išp. pražangos). Po 12 taškų prie pergalės pridėjo komandos bokštai Viny Okouo bei Arminas Urbutis.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Evaldas Kairys, kurio sąskaitoje 15 taškų.