Antrasis KMT etapas pradėtas nesėkme

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai pirmose Karaliaus Mindaugo taurės II-ojo etapo rungtynėse rezultatu 71:75 (15:19; 18:30; 18:12; 20:14) nusileido Alytaus „Sintek-Dzūkija“ ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Aytaus, kurie jau pirmajame kėlinyje įsiveržė į priekį.

Antrajame ketvirtyje savo pranašumą svečiai padidino iki dviženklio. Vis dar be vieno iš lyderių Lauryno Beliausko žaidžiantys šeimininkai po ilgosios pertraukos pradėjo demonstruoti sau įprastą krepšinį ir po truputį mažino atsilikimą.

Likus žaisti pustrečios minutės iki rungtynių pabaigos, šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai iš Alytaus, kurie ir šventė pergalę.

Atsakomosios rungtynės įvyks lapkričio 12 d., Alytuje.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė 19 taškų (6 atk. kam.) pelnęs komandos kapitonas Arminas Urbutis. Georgios Kalaitzaikis pridėjo 15 taškų (8 atk. kam., 6 rez. perd.). Julius Kazakauskas įmetė 14 taškų (5 atk. kam.).

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė po 13 taškų surinkę Gediminas Žalalis ir Chauncey Collinsas.