„Nevėžis“ Utenoje patyrė pralaimėjimą

Septintojo turo rungtynėse išvykoje rezultatu 84:92 (17:24; 18:23; 22:29; 27:16) Kėdainių „Nevėžis“ nusileido Utenos „Juventus“ komandai.

Šeimininkai susitikimą pradėjo su didesne energija ir nuo pat pirmojo kėlinio susikrovė pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

Ketvirtajame kėlinyje kėdainškiams pavyko ženkliai sumažinti atsilikimą ir netgi grąžinti intrigą į rungtynes. Vis dėlto, šeimininkai neatidavė iniciatyvos ir šventė pergalę.

„Nevėžis“: L.Beliauskas 16 (5 rez. perd., 19 naud.), Julius Kazakauskas 15, Kevinas Chamas 13, Viny Okouo (12 atk. kam.) ir Panagiotis Kalaitzakis po 12.

„Juventus“: B. Crawfordas 32 (8/10 dvit., 3/5 trit., 36 naud.), D.Tarvydas 18, Julius Jucikas 12, Marius Runkauskas ir Norbertas Giga po 8.