„Nevėžio“ futbolininkai išvykoje įveikė šiauliečius

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 11 turo rungtynėse Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai išvykoje Šiaulių miesto stadione į savo sąskaitą įsirašė tris ypatingai svarbius taškus, įveikdami FA „Šiaulių“ vienuolikę rezultatu 1:0 (1:0).

Lemtingas smūgis. Nors pavojingų epizodų būta ir ties aikštės šeimininkų, ir ties svečių vartais, akistatos nugalėtoją nulėmė vienintelis tikslus rungtynių įvartis.

Jį dar pirmajame kėlinyje, 40-ąją susitikimo minutę, pelnė Kėdainių „Nevėžio“ saugas Martynas Vasiliauskas.

Kitos. LFF Pirmos lygos 12 turo rungtynes „Nevėžio“ ekipa šeštadienį, birželio 15 dieną, 13 valandą, Kėdainių stadione žais su Gargždų „Banga“.

Itin svarbios. Šiuo metu Kėdainių vienuolikė su 23 taškais rikiuojasi trečiojoje LFF Pirmos lygos turnyrinės lentelės pozicijoje, o žemaičiai su 28 taškais yra šešiolikos ekipų įskaitos viršuje.

Pirmajam LFF Pirmos lygos ratui ritantis į pabaigą, kiekvienas pirmenybėse iškovotas taškas yra gyvybiškai svarbus, todėl Kėdainių stadione šeštadienį laukiama atkakli kova.