Iš dvejų čempionatų – net šeši medaliai Kėdainiams

Kėdainių sporto centro ir dziudo klubo „Mes esam“ sportininkai nepraleidžia nė vienerių varžybų, kuriose tik gali išbandyti savo jėgas.

Jurbarke – beveik 200 dziudoistų

Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko Atviras Jurbarko rajono vaikų dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo 190 sportininkų iš Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Elektrėnų, Jonavos, Plungės, Jurbarko, Kėdainių, Skuodo, Šilutės, Šakių, Prienų, Druskininkų, bei 18 sportininkų delegacija iš garsiojo Rygos „Lido“ (Latvija) klubo.

Čempionate dalyvavusi kukli penkių sportininkų Kėdainių miesto delegacija pasirodė visai nekukliai.

Varžybų nugalėtoju tapo Pijus Pranevičius (sv. kat. iki 32 kg), antrąsias vietas iškovojo Aronas Majauskas (sv. kat. iki 36 kg), Dominykas Sviderskas (sv. kat. iki 42 kg) ir Lukas Orentas (sv. kat. iki 46 kg), trečiąją – Danielius Bolisas (sv. kat. iki 29 kg).

Dalyvavo Nacionalinės asociacijos čempionate

Keturi Kėdainių sporto centro ir dziudo klubo „Mes esam“ auklėtiniai dalyvavo Kaune rengtame Nacionalinės dziudo asociacijos čempionate.

Įveikęs visus varžovus U-18 amžiaus grupėje čempionu tapo Titas Kalina (sv. kat. iki 60 kg), o Kamilė Marcinkevičiūtė (sv. kat. iki 57 kg) iškovojo bronzinį apdovanojimą.

Nusileidę kovose dėl trečiųjų Ignas Šimkus bei Nerija Juodrytė ir liko penkti.