Trečiajame ture – įvarčių „liūtis“ ir įtikinama pergalė

Kėdainių stadione Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos III turo rungtynėse susibūrusiems sirgaliams „Nevėžio“ futbolininkai padovanojo ne tik įspūdingas rungtynes su šešiais įvarčiais, bet ir pirmąją sezono pergalę prieš Kupiškio „Kupiškio“ futbolininkus rezultatu 5:1 (3:0).

A. Gėgžnos dublis

Susitikimą sėkmingiau pradėjo Kėdainių futbolininkai. „Nevėžį“ į priekį jau 12-ąją mačo minutę išvedė kėdainiečių saugas Aretas Gėgžna (1:0).

36-ąją susitikimo minutę pranašumą padvigubino Kėdainių vienuolikės naujokas Martynas Vasiliauskas (2:0).

Visai prieš pačią rungtynių pertrauką, 42-ąją minutę, dubliu pasižymėjo A. Gėgžna (3:0).

Pabaigoje – tik sušvelnino

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, o 57-ąją minutę dar vieną įvartį „Nevėžiui“ pridėjo „Kupiškio“ atstovas Jevgenijus Kazura (4:0). Latvis aikštės šeimininkų atakos metu smūgį nukreipė į savus vartus.

59-ąją minutę pirmąjį sezono įvartį pelnė „Nevėžio“ saugas Tautvydas Amalas (5:0).

72-ąją minutę rezultatą simboliškai sušvelnino svečių legionierius, baltarusis Dzmitrijus Kuzminas (5:1).

Ginklus galanda riteriai

Kitas rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė balandžio 14 dieną išvykoje Vilniuje žais su vietos „Riteriai B“ ekipa.

Tai bus LFF Pirmos lygos IV turo rungtynės.

LFF Pirmos lygos turnyrinė lentelė po III pirmenybių turo.