Pirmenybes užbaigė rajono stalo tenisininkai

Finišo tiesiąją pasiekė šiųmetės rajono stalo teniso taurės varžybos. Išaiškinti stalo teniso pirmenybių „Kėdainiai 2018“ nugalėtojus prireikė net šešių valandų kovų. AB „Lifosa“ stalo teniso salėje susigrūmė 23 šios sporto šakos entuziastai iš Kėdainių krašto.

Vyrų grupėje aukso medalis atiteko Sergejui Muchinui, už nugaros palikusiam Valdą Kelmelį ir Vilių Lukšą.

Moterų grupėje triumfavo stalo teniso senjorė Aneta Valatkienė. Antrąją vietą iškovojo Alė Balandienė, trečiąją – Aida Kačegavičiūtė.

Paguodos turnyro prizininkų trejetas išsidėstė šia tvarka: nugalėtoju tapo Remigijus Didžiulis, antrąją vietą iškovojo Jonas Virbickas, trečiąją – Antanas Kaklauskas.

Sporto ir turizmo skyrius ir dalyviai dėkoja šių varžybų vyr. teisėjui Dainiui Astrauskui ir vyr. sekretorei Jurgitai Astrauskienei už nepriekaištingą varžybų vykdymą, o akcinei bendrovei „Lifosa“ – už suteiktą galimybę varžytis stalo teniso sporto salėje.