Žemaičius parklupė jų pačių tvirtovėje

Šįvakar Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė iškovojo labai svarbią pergalę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos čempionate.

Išvykoje dvidešimt ketvirtojo turo rungtynėse Telšių miesto centriniame stadione kėdainiečiai parklupdė vietos „Džiugo“ ekipą rezultatu 3:0 (1:0).

Pirmame kėlinyje – vienas įvartis. Pirmąjį rungtynių Žemaitijos sostinėje įvartį pelnė ir į priekį svečius 24-ąją minutę išvedė „Nevėžio“ ekipos saugas Rimvydas Lipnevičius (1:0).

Nuginklavo dar dukart. Antrojo kėlinio pradžioje, 54-ąją minutę, pasižymėjo kėdainiečių gynėjas Tomas Rakašius, dvigubindamas savo atstovaujamos ekipos pranašumą (2:0).

Pačioje mačo pabaigoje, 90-ąją minutę, Telšių „Džiugo“ vartus nuginklavo „Nevėžio“ vienuolikės legionierius, italas Elias Spaltro (3:0), taip užtvirtindamas svarbią Kėdainių vienuolikės pergalę Telšiuose.

Kitos. Šiame sezone Vitalijaus Stankevičiaus kariaunai liko sužaisti trejas rungtynes. Artimiausias rungtynes LFF Pirmoje lygoje Kėdainių „Nevėžio“ komanda žais spalio 10 d. Alytuje su „Dainavos“ futbolininkais.

Lyderiai. Po šios pergalės Kėdainių „Nevėžio“ vienuolikė kyla į pirmąją LFF Pirmos lygos turnyro lentelės poziciją. Į savo sąskaitą šiandien įsirašę tris taškus, dabar jų kėdainiečiai turi 50 ir į antrąją turnyro lentelės poziciją stumia Panevėžio „Panevėžį“ (49 tšk.). Trečioje vietoje – Gargždų „Banga“ (48 tšk.).

Tiesa, rytoj, sekmadienį, tarpusavyje susitinka ne kas kitas, o abu Kėdainių „Nevėžio“ principiniai varžovai. Panevėžyje susikaus vietos „Panevėžys“ ir Gargždų „Banga“, tad situacija turnyro lentelėje gali gerokai pasikeisti.