Draugiškų rungtynių maratoną pradėjo pergalingai

Iki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezono pradžios likus mažiau nei mėnesiui, Kėdainių „Nevėžio“ ekipa pradėjo draugiškų rungtynių maratoną.

Savaitgalį surėmę ginklus su Vilniaus „Perlo“ ekipa, šįvakar „Nevėžio“ krepšininkai Panevėžio „Cido“ arenoje susitiko su būsimu varžovu „Betsafe–LKL“ pirmenybėse – Panevėžio „Lietkabeliu“.

Pergalę „nukalė“ tritaškiais

Draugiškų rungtynių maratoną Kėdainių „Nevėžis“ pradėjo Vilniuje, kur iššūkį šiai metė Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon–NKL) besivaržantys Vilniaus „Perlo“ krepšininkai. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 79:75 (11:12, 24:23, 19:14, 25:26) šventė svečiai.

Ilsėtis į didžiąją pertrauką ekipos išėjo švieslentei fiksuojant lygų rezultatą – 35:35. Į priekį Kėdainių „Nevėžis“ truktelėjo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 5 taškų skirtumu (54:49).

Lemiamame mačo kėlinyje aikštės šeimininkai išlygino rezultatą ir netgi persvėrė jį savo naudai (67:63). Vis dėlto pergalę išplėšė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai, per paskutines tris rungtynių minutes į varžovų krepšį „įsūdę“ net keturis tolimus metimus.

Kėdainių „Nevėžis“: Regimantas Miniotas 18 (11 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 15 (4 atk. kam.), Choncey Collinsas 12 (6 rez. perd.), Vladimiras Ševčenko 10, Nikita Balašovas 9, Aidas Einikis 6 (6 rez. perd.), Deividas Sabeckis ir Ignas Labutis – po 4, Valdas Vosylius 1.

Vilniaus „Perlas“: Karolis Giedraitis ir Marekas Blaževičius – po 18, Einaras Tubutis 11.

Užtikrinta antroji rungtynių dalis

Antradienio vakarą išvykoje Panevėžyje vykusiose draugiškose rungtynėse Kėdainių „Nevėžis“ išplėšė pergalę prieš vietos „Lietkabelio“ ekipą rezultatu 80:75 (19:21, 18:23, 23:9, 20:22).

Po pirmojo ketvirčio panevėžiečiai turėjo trapų 2 taškų pranašumą – 21:19. Antrajame susitikimo kėlinyje aikštės šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir susikrovė 7 taškų pranašumą (44:37).

Po didžiosios pertraukos Ramūno Cvirkos auklėtiniai laimėjo atkarpą rezultatu 12:0. Trečiojo ketvirčio metu pelnę 23 taškus, o varžovams leidę sukrapštyti tik 9, prieš ketvirtąjį kėlinį kėdainiečiai pirmavo 7 taškų skirtumu (60:53).

Tempą iki pačios finalinės rungtynių sirenos išlaikę Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai Panevėžyje iškovojo pergalę rezultatu 80:75.

Kėdainių „Nevėžis“: C. Collinsas ir Martynas Varnas – po 14, G. Maldūnas 12 (13 atk. kam.), Simas Buterlevičius 10, R. Miniotas 7, N. Balašovas ir A. Einikis – po 6, I. Labutis 5, V. Vosylius 4, Jon-Christopher Fulleris 2.

Panevėžio „Lietkabelis“: Michaelas Morrisonas 12 (11 atk. kam.), Dominikas Mavra, Jamaras Wilsonas ir Tomas Rimša – po 11, Paulius Valinskas 10 (7 rez. perd.).

Kitą savaitę – dar trys iššūkiai

Pirmosios „Betsafe-LKL“ čempionate pasiruošimą artėjančiam sezonui pradėjusios Kėdainių „Nevėžio“ ekipos draugiškų rungtynių maratonas tik įgauna pagreitį.

Kitą savaitę, rugsėjo 3–5 dienomis, KK „Nevėžis“ Kėdainių arenoje organizuoja draugišką krepšinio turnyrą „Kėdainiams 646“.

Jo metu R. Cvirkos auklėtiniai ne tik dar sykį susitiks su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais, bet ir išbandys jėgas su BC „MAVRY“ (Ukraina) bei BC „TSMOKI“ (Baltarusija).

Būtent Baltarusijos ekipa taps pirmąja „Nevėžio“ varžove šiame turnyre. Šių ekipų mačas Kėdainių arenoje – jau rugsėjo 3 dieną. Ginčo kamuolys į orą išmestas bus 19 valandą.