Antrąjį pirmenybių ratą pradėjo pergalingai

Į Kėdainių stadioną po vasaros pertraukos sugrįžo Lietuvos Moterų Pirmos lygos varžybos. Pirmenybių centro regione žaidžianti Kėdainių „Nevėžio“ merginų ekipa savų sirgalių akivaizdoje įveikė viešnias iš laikinosios sostinės – su Kauno SM „Tauro“ komandą – rezultatu 4:1 (3:0). Šia pergale kėdainietės pradėjo antrąjį pirmenybių ratą.

Nekrošiūtė. Evaldo Kugio auklėtinėms net tris įvarčius pelnė Kamilė Nekrošiūtė. Mergina pasižymėjo 10-ąją, 15-ąją ir 88-ąją susitikimo minutėmis. Sandra Abotaitė įvartį pelnė 29-ąją minutę.

Vienintelio svečių ekipos įvarčio autorė buvo Miglė Vaizgelaitė, pasižymėjusi 36-ąją mačo minutę.

Kitos. Kitas rungtynes Kėdainių „Nevėžio“ merginos žais rugsėjo 14 dieną. Kėdainiečių laukia iššūkis išvykoje Vilkaviškyje su vietos „Šešupe“.

Antros tarp penkių. Lietuvos Moterų Pirmos lygos centro regione žaidžia penkios komandos. Pirmoje vietoje šiuo metu FK „Jonava“, antroje rikiuojasi Kėdainių „Nevėžio“ merginos, trečios – Alytaus SRC-DFK „Dainavos“ atstovės. Ketvirta žygiuoja Kauno SM „Tauras“ ekipa, penktosios – būsimosios kėdainiečių varžovės – „Šešupės“ futbolininkės.