Sezono starte nusileido uostamiesčio komandai

Šįvakar Kėdainių „Nevėžio“ (0/1) krepšininkai patyrė nesėkmę pirmosiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezono rungtynėse. Ramūno Cvirkos auklėtiniai rezultatu 76:100 (23:25,24:19, 11:21, 18:35) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ (1/0).

Besibaigiant antrajam mačo kėliniui „Nevėžis“ buvo priekyje 47:41, bet ketvirtį Tomas Delininkaitis baigė tritaškiu, o po pertraukos „Neptūnas“ perėmė kontrolę.

Trečiąjį ketvirtį uostamiesčio ekipa pradėjo spurtu 10:0. Jam įpusėjus, aikštės šeimininkai turėjo septynių taškų persvarą 54:47.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Neptūnas“ susikrovė dviženklę persvarą (72:62). Per likusį laiką „Nevėžis“ intrigos nebesukūrė.

Šiame mače Kėdainių ekipai padėti negalėjo du legionieriai. Amerikietis Andre Hollinsas gydosi kojos traumą, o Volodymyras Ševčenka vis dar laukia dokumentų, leisiančių būti įregistruotam varžyboms Lietuvoje.

Kitas iššūkis Kėdainių „Nevėžio“ ekipos laukia jau trečiadienį. Savų sirgalių akivaizdoje kėdainiečiai priims Vilniaus „Ryto“ krepšininkus. Mačo pradžia – 18:50 val.

„Nevėžis“: Jon-Christopheris Fulleris 20 (8/15 metimų), Martynas Varnas 13, Chauncey Collinsas 13, Regimantas Miniotas 9.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 17, Kyle‘as Weaveris 16 (3/3 tritaškių), Lorenzo Williamsas 14 (7 rez. perd.), Gytis Masiulis 12 (3/3 dvitaškių), Simas Galdikas 11, Paulius Dambrauskas 10.