Kabinasi į atkrintamąsias: „Nevėžis“ namuose įveikė ir „Neptūną“

Kėdainių „Nevėžio“ (12/22) krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pirmenybėse. Savų sirgalių palaikomi „nevėžiečiai“ Kėdainių arenoje šįvakar rezultatu 74:67 (23:17, 19:16, 19:17, 13:17) įveikė Klaipėdos „Neptūną“ (23/11).

Šiandien prieš uostamiesčio krepšininkus iškovota pergalė lėmė, kad „Nevėžis“ aplenkė Utenos „Juventus“ ir turnyro lentelėje pakilo į septintąją vietą.

Svečiai priekyje buvo tik pirmosiomis susitikimo minutėmis (4:6), tačiau įsibėgėjęs Kėdainių „Nevėžis“ persvėrė rezultatą ir pirmavo didžiąją mačo dalį – net 36 minutes.

Trečiajam kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 18 taškų – 55:37.

Dviženklį pranašumą aikštės šeimininkai išlaikė iki ketvirtojo kėlinio vidurio. Tiesa, tuo metu „Neptūno“ ekipa kilo į lemiamą šturmą ir atsilikimą aptirpdė iki 3 taškų – 70:67.

Tiksliau paskutiniąją susitikimo minutę sužaidė Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai. Aleksandras Zakharovas smeigė dvitaškį (72:67). „Neptūnui“ rezultatyvios atakos suregzti nepavyko, o kėdainiečių pergalę užtvirtino ir dar abu taiklūs Lesterio Medfordo baudų metimai.

Dar prieš šį „Betsafe-LKL“ mačą Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubas pranešė atsisveikinantis su lengvojo krašto puolėju Tadu Sedekerskiu. Dvidešimtmetis krepšininkas išvyksta gydytis nugaros traumos į Vitorijos „Baskonia“ ekipą, kuri jaunąjį krepšinio talentą „Nevėžiui“ paskolino gruodžio mėnesį.

Kitas rungtynes reprezentacinė Kėdainių krepšinio komanda žais išvykoje balandžio 29 dieną. Laikinojoje sostinėje „Nevėžis“ grumsis su Kauno „Žalgiriu“.

Kėdainių „Nevėžis“: A.Zacharovas 16, G.Maldūnas 15 (10 atk. kam.), G.Matulis 11, L.Medfordas (7 atk. kam.) ir J.Woodardas po 10.

Klaipėdos „Neptūnas“: R.Seibutis 16, T.Delininkaitis 13, J.Johnsonas ir A.Mikalauskas (7 atk. kam.) po 9.