Keturi atletai, trys – medaliai

Vakar Prienų sporto centro arenoje vyko Lietuvos dziudo asociacijos rengiamos varžybos „Dziudo visiems“. Iš visos Lietuvos dziudo klubų atvyko 500 vaikų.

Kėdainių sporto centrui ir miesto dziudo klubui „Mes esam“ atstovavo keturi sportininkai.

U-11 amžiaus grupėje kovėsi du jaunieji dziudoistai. Tarp mergaičių absoliučia čempione, laimėjusi tris kovas, tapo Elinga Kalinaitė (sv. kat. iki 28 kg).

Savo amžiaus berniukų grupėje, kovojęs net tris kovas, tačiau paguodos kovoje kluptelėjęs, už apdovanojimų pakylos liko Dominykas Sviderskas (sv. kat. iki 34 kg).

E. Kalinaitei ir D. Sviderskui – vos devyneri, tad jie ant tatamių grūmėsi su vyresniais už save varžovais.

Jaunėlių U-9 amžiaus grupėje trečiąsias vietas iškovojo penkias kovas turėjęs Danielius Bolisas (sv. kat. iki 24 kg) ir šešiose pasirodęs Pijus Pranevičius (sv. kat. iki 27 kg).

Tiek D. Bolisui, tiek P. Pranevičiui – tik šešeri, bet šiems taip pat teko kautis su vyresniais priešininkais už save.

Jaunuosius Kėdainių krašto dziudoistus ruošia sporto centro ir dziudo klubo „Mes esam“ treneriai Arimantas Pocevičius ir Ema Butkevičiūtė.