Lietuvos čempionate – kėdainiečių medaliai

Prieš pat Velykas, kovo 28-31 dienomis, bokso entuziastai rinkosi Tauragėje, kur vyko Lietuvos jaunučių bokso čempionatas. Jame jėgas išbandė net 152 sportininkai iš visos Lietuvos –134 vaikinai ir 18 merginų.

Kėdainių sporto centro (SC) auklėtiniai Žemaitijoje pasipuošė penkiais medaliais.

Pirmąją vietą svorio kategorijoje iki 34 kg iškovojo Tomas Burdejevas,  o svorio kategorijoje iki 76 kg triumfavo Emilijus Grybinas.

Trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 35,5 kg iškovojo Rūtenis Abraitis. Šie trys sportininkai – trenerio Mindaugo Bankausko auklėtiniai.

Be medalių neliko ir Bronislavo Šimokaičio treniruojamas jaunimas.

Bronzos medalius iškovojo Klaidas Blandis ir Nedas Banaitis. K. Blandis kovėsi svorio kategorijoje iki 35,5 kg, N. Banaitis – svorio kategorijoje iki 65 kg.