Kėdainių vienuolikė pradeda LFF taurės varžybas

Jau šįvakar FK „Nevėžis“ Kėdainių stadione pradeda kovas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurėje. Pirmojo turo varžybos prasidės 19.00 val. Iššūkį kėdainiečiams mes Kazlų Rūdos „Šilas“.

LFF taurės kovos startavo jau vakar, Šiaulių FA (Gytarių) stadione. Jame Šiaulių „Juventa 99“ pralaimėjo Panevėžio „Panevėžiui“ 0:1.

2017 metų Lietuvos futbolo federacijos taurės pirmajame etape dalyvaus 24 komandos, besivaržančios keturiuose skirtinguose LFF čempionatuose – Pirmoje lygoje, II lygoje, III lygoje bei IV lygoje.

Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, rungtynės pratęsiamos (2 kėliniai po 15 minučių). Esant lygiam rezultatui, mušami 11 metrų baudiniai. 2017 m. LFF taurės finalą numatoma surengti rugsėjo 24 d. Panevėžyje.