„Nevėžis“ triumfavo Prienuose

Itin svarbią pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate vakar iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Kėdainiškiai išvykoje nesunkiai 72:56 nugalėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau po pirmojo kėlinio turėjo susikrovę dviženklį pranašumą – 19:9.

„Vytauto“ gretose ketvirtadienio vakarą debiutavo iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos atvykęs gynėjas Kristupas Žemaitis. 20-metis žaidėjas per 14 aikštėje praleistų minučių pelnė 6 taškus, atkovojo vieną kamuolį bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Antrajame kėlinyje spurtą 5:19 surengė „Nevėžis“ ir po dviejų Ivano Smiljaničiaus tritaškių svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (28:24).

Ketvirčio pabaigoje galingą bloką Vaidotui Volkui išrašė Laurynas Birutis, tačiau prieš ilgąją pertrauką vis dar priekyje buvo kėdainiškiai – 30:28.

Dar vienas geras rungtynes sužaidė „Vytauto“ lyderis Tomas Delininkaitis. Krepšininkas pelnė 19 taškų, pataikydamas 5 tolimus metimus iš 11 bandymų. Tuo tarpu „Nevėžio“ gretose išsiskyrė 21 tašką surinkęs Ivanas Smiljaničius (5/6 trit.).

Po ilgosios pertraukos „Nevėžis“ pratęsė savo sėkmingą žaidimą ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo dviženklį pranašumą – 44:55.

Ketvirtajame kėlinyje varžovų arčiau nebeprisileidę kėdainiškiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 56:72.

„Nevėžis“: I.Smiljaničius 21 (10 atk. kam.), P.Petrilevičius 14, J.Love’as 13 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), I.Vaitkus 10.

„Vytautas“: T.Delininkaitis 19 (5/11 trit.), V.Čižauskas 8, R.Miniotas 7 (9 atk. kam.).