„Žolinių tradicijų vedami“: Tradicinių amatų centras kviečia į renginį

 „Žolinių tradicijų vedami“: Tradicinių amatų centras kviečia į renginį

Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Rugpjūčio 10 d., ketvirtadienį, 17 val. Tradicinių amatų centras Arnetų name kviečia į renginį „Žolinių tradicijų vedami“.

Apie Krekenavos Žolinės atlaidų šventimo tradiciją, kuri įrašyta į Lietuvos Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą, supažindins Upytės Tradicinių amatų centro vadovė Aušra Sidorovienė paskaitoje „Krekenavos Žolinės atlaidų šventimo tradicija – nematerialaus kultūros paveldo tradicija“.

Krekenavos parapijos klebonas ir bazilikos rektorius – kun. dr. Gediminas Jankūnas papasakos, kuo liturgiškai svarbūs Žolinės atlaidai parapijiečiams.

Aktyvios savanorės Krekenavos parapijos moterys, žolynų rišėjos, pasakos, demonstruos ir pamokys rišti gėlių girliandas.

Savanorės Kėdainių krašto bendruomenių narės: Vida Bukauskienė iš Paberžės ir Dalia Babiliūtė iš Keleriškių pasakos ir pristatys apie savo aplinkoje surinktų žolelių teikiamą naudą.

Tradicinių amatų centras Arnetų name socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/arnetunamas

Tradicinių amatų centro Arnetų namo lankymas – NEMOKAMAS.

Darbo laikas: I–V 8–17 val.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video