Žiedinėje sankryžoje atnaujinta asfaltbetonio danga

 Žiedinėje sankryžoje atnaujinta asfaltbetonio danga

Kėdainių rajono žiedinėje sankryžoje, kur susiduria krašto kelias Jonava–Kėdainiai–Šeduva su rajoniniu keliu Kėdainiai–Lipliūnai–Krakės, plušėjo kelininkai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono žiedinėje sankryžoje, kur susiduria krašto kelias Jonava–Kėdainiai–Šeduva su rajoniniu keliu Kėdainiai–Lipliūnai–Krakės, plušėjo kelininkai. Čia atnaujinta sena, itin prastos būklės asfaltbetonio danga.

Direkcijos sprendimu

Lietuvos automobilių kelių direkcijos sprendimu vadinamojoje Dotnuvos žiedinėje sankryžoje buvo vykdomi darbai.

Darbus čia atliko akcinės bendrovės „Kelių priežiūra“ Kauno padalinio Kėdainių kelių tarnybos kelininkai. Darbai vykdomi gana spėriai.

„Nauja asfaltbetonio danga jau patiesta, atliekami baigiamieji darbai“, – informavo Tomas Glebavičius, Kėdainių kelių tarnybos vadovas.

Reikėjo atnaujinti

Darbus vykdė akcinės bendrovės „Kelių priežiūra“ Kauno padalinio Kėdainių kelių tarnybos kelininkai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Minėtą sankryžą tvarkyti jau buvo būtina – kelio danga čia buvo nelygi, banguota, ja sunku buvo važiuoti ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir sunkiajam transportui.

Kelininkai frezavo asfalto dangą specialia technika ir pašalino dalį asfalto, tokiu būdu kelio danga tapo lygesnė, buvo panaikinti kalniukai.

Kiek vėliau čia paklota nauja asfaltbetonio danga, atlikti kiti būtinieji darbai. Žiedinėje sankryžoje eismas buvo apribotas, todėl vairuotojų buvo prašoma būti atidžiais ir stebėti laikinus kelio ženklus.

Nesusipratimų ar incidentų darbų metu buvo išvengta.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos sprendimu vadinamojoje Dotnuvos žiedinėje sankryžoje vykdomi darbai. 

Aut. past.

Informacijos nėra

Kraštiečiai džiūgauja, sulaukę minėtos žiedinės sankryžos atnaujinimo ir domisi, ar toks pats likimas laukia ir kitos, kurioje susiduria keliai Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai bei Jonava–Kėdainiai–Šeduva. 

Lietuvos automobilių kelių direkcija bent jau artimiausiu metu atnaujinti šios žiedinės sankryžos neplanuoja. Neatmetama, jog darbai galėtų būti vykdomi kitais metais.

2 Komentarai

  • Reik ciupt uz pasturgaliu burokininkus ir grudininkus, visas provezas ir padaro jie!

    • Nebejuokink. Kodel uzsieni nera tokiu sudu? Nes normaliai ziedai padaryti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video