Viskas, ką reikia žinoti apie variklio alyvą

 Viskas, ką reikia žinoti apie variklio alyvą

„Dvigubas taškas“ lepina savo klientus ir turi jiems išskirtinį pasiūlymą – iki pat kovo 31 dienos visiems, perkantiems alyvą, dovanų įteiks ir alyvos filtrą!/Eglės Kuktienės nuotr.

„Dvigubas taškas“ turi išskirtinį pasiūlymą!

Žiemą, kai kiekvienam automobiliui reikia ypač daug priežiūros, nepamirškite pasirūpinti ir savo transporto priemonės tepalais bei filtrais. Neseniai šalia prekyvietės atsidaręs naujutėlis automobilių servisas „Dvigubas taškas“ lepina savo klientus ir turi jiems išskirtinį pasiūlymą – iki pat kovo 31 dienos visiems, perkantiems alyvą, dovanų įteiks ir alyvos filtrą! Savo automobiliu „Dvigubame taške“ pasirūpinsite ne tik už patrauklią kainą, bet ir labai patogiai – jums net nereikės išlipti iš automobilio.

Kada keisti?

„Dvigubo taško“ specialistai atkreipia dėmesį, kad variklio alyvą rekomenduojama keisti kas 10 tūkst. kilometrų arba kas 2 metus – priklausomai nuo to, kuris iš šių dalykų pasiekiamas pirmiau. Vis dėlto verta atkreipti dėmesį, kad tobulėjant alyvos gamybos technologijoms jos keitimo intervalas gali būti ir didesnis.

„Svarbiausia – vadovautis konkretaus automobilio variklio gamintojo rekomendacijomis. Skirtingiems automobiliams šis intervalas gali skirtis nuo 10 tūkst. iki 30 tūkst. kilometrų ar net dar daugiau, – primena specialistai ir priduria, kad svarbu ir tai, kaip ir kur jūs vairuojate savo automobilį. – Alyvos keitimo intervalas priklauso ir nuo važiavimo ypatumų. Jeigu dažniausiai važinėjate mieste, dažnai užvedinėjate automobilį, alyva gali ir greičiau tinkamai nebeatlikti tepimo funkcijos“.

Tokiu atveju vertėtų alyvos keitimą susiorganizuoti kiek anksčiau – pavyzdžiui, nelaukiant gamintojo nurodytų 15 tūkst. kilometrų, o po 12 tūkst. kilometrų.

Analogiškai dažniau važinėjant greitkeliais ir autostradomis, alyvą keisti galima ir kiek vėliau – pridėti kelis tūkstančius kilometrų prie gamintojo nurodytos ribos.

Kokią alyvą rinktis?

Ne veltui sakoma, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą. Tad ir automobilio alyvos reikalus geriausia palikti „Dvigubo taško“ specialistams. Jie visuomet pasiūlys geriausią variantą jūsų automobiliui ir jūsų kišenei.

Tačiau bendros žinios nepakenks nei vienam.

„Alyvos klampumas – tik viena iš alyvos savybių, o alyvos kokybę apibrėžia automobilio gamintojo specifikacija, todėl labai svarbu, kad naudojama alyva atitiktų automobilio gamintojo instrukcijas, rekomendacijas.

Alyva turi būti sertifikuota ir pripažinta kaip tinkama būtent tam automobilio modeliui.

Kokia alyva tinkama Jūsų automobiliui nurodoma automobilio gide, specialiuose kataloguose ar tepalų klasifikacijos lentelėse“, – sako „Dvigubo taško“ specialistai ir šypteli – jei tingu ieškoti informacijos kataloguose, galima ir užsukus pas juos į servisą pasikalbėti bei su profesionalais nuspręsti, kokią alyvą geriausia rinktis būtent jums.

„Dvigubo taško“ specialistai visuomet pasiūlys geriausią variantą jūsų automobiliui ir jūsų kišenei.

O kaip su filtrais?

Alyvos filtras turi būti keičiamas kiekvieną kartą, kai keičiama alyva. „Dvigubame taške“ iki kovo 31 dienos alyva ir filtras – už vieno kainą.

Kartu pagalvokite – gal atėjo laikas pasirūpinti ir kitais automobilio filtrais?

Kuro filtrą keisti reikėtų kas 40–60 tūkst. kilometrų, o kad automobilio salone kvėpuotumėte švariu oru, keisdami alyvą, pasikeiskite ir oro filtrą.

„Dvigubas taškas“ teikia šias paslaugas:

– transporto priemonių tepalo (alyvos) ir filtrų (oro, salono, tepalo, kuro, transmisijos, haldex) keitimas;

– pavarų dėžių alyvos, filtrų keitimas;

– platus filtrų, tepalų pasirinkimas žemės ūkio ir kitai specialiajai technikai;

– parenka alyvą ir filtrus pagal Jūsų automobilio tipą;

– naudojama tik kokybiška geriausių pasaulio gamintojų produkcija;

– pakeičia tepalus vos per 30 min.!

J. Basanavičiaus g. 89 A, Kėdainiai

Tel. 8 687 70 002, el. paštas info@dvigubastaskas.lt

Reklama: signeda.lt

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video