Vilainiuose vagiamos šventinės dekoracijos: nugvelbė vaikų džiaugsmą

 Vilainiuose vagiamos šventinės dekoracijos: nugvelbė vaikų džiaugsmą

Daugiabučių namų gyventojai ruošėsi Helovynui ir savo namo kiemą papuošė rankų darbo šventinėmis dekoracijomis. Taip pat buvo pakabintos ir šventinės lemputės./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį priemiestinį Kėdainių rajono Vilainių kaimą sukrėtė nemalonus incidentas – čia buvo pavogtos Helovyno šventei skirtos šventinės dekoracijos. Žinoma, gyventojai dėl tokios smulkios vagystės į policiją nesikreipė, tačiau gražaus priemiestinio kaimo žmonės jaučiasi nesaugiai, mat aplink vaikšto, o gal ir gyvena vagis.

Ruošėsi Helovynui

Daugiabučių namų gyventojai ruošėsi Helovynui ir savo namo kiemą papuošė rankų darbo šventinėmis dekoracijomis. Taip pat buvo pakabintos ir šventinės lemputės.

„Šią naktį Tuopų gatvėje buvo pavogta šviečianti moliūgų girlianda.

Esmė ta, kad nesitikiu atgauti. Esmė ta, kad tarp mūsų gyvena vagis. Tikrai niekas dėl girliandos nevažiuotų iš kito miesto.

Dekoracijos buvo padarytos tik vakar vakare, tad kažkas vėlai gal vedžiojo šunį, nešė šiukšles ar vaikštinėjo prieš miegą ir pavogė.

Girliandos kaina matuojama ne pinigų verte. Vaikai verkia, bijo, kad tarp jų yra vagis, noras džiuginti aplinkinius taip pat blėsta.

Vagie, tu pavogei ne lemputes, o džiaugsmą, džiugesį, geras emocijas – to nenupirksi už jokius pinigus.

Beje, yra garantija 3 metams, tad jei suges kreipkis, galėsime grąžinti“, – pykčio neslėpė kiemą gražinusi vilainietė Odeta.

Vilainių kaimo gyventojai sukrėsti šios vagystės. Jie kasmet džiaugėsi gražiai papuoštu daugiabučio kiemu prieš šventes.

Aut. past.

Vietiniai liūdi

Vilainių kaimo gyventojai sukrėsti šios vagystės. Jie kasmet džiaugėsi gražiai papuoštu daugiabučio kiemu prieš šventes.

„Gražiai prie to namo būna papuošta prieš Kalėdas, kai stovi baltas namelis ir švieselės žiba pro langus.

Bet niekas nepavogdavo nieko. O štai dabar Vilainiuose ne pirmą kartą apie vagystes girdime. Nesmagu“, – dėstė vietos gyventoja Vida.

Apeliavo į sąžinę

Dar kiti kaimo gyventojai apeliavo į vagies sąžinę.

„Liūdna ir gėda už tokius savo kaimo žmones, kad dėl kelių eurų kyla ranka daryti blogus darbus ir gadintis savo reputaciją. Nesvarbu, kad niekas nesužinos, įdomu tik, kaip tas žmogus viduje jaučiasi. Be sąžinės visiškai.

Labai gaila, kad tenka gyventi tokioje aplinkoje, kad reikia viską saugoti, net ir banalius dalykus baigia nunešti. Faktas, kad bus vietinio darbas“,  – kalbėjo vietos gyventoja Guoda.

Tiki viešumu

Apvogti vilainiškiai tiki viešumo galia ir prašo ką nors žinančių ar mačiusių jiems pranešti.

„Manau, vagies rasti nepavyks. Tiesiog norėjosi paviešinti, nes geriausia iš lūpų į lūpas skleisti informaciją.

Jeigu tas žmogus savo namus puoš, tiek jam tos laimės vienam. O čia galėjo džiaugtis visa bendruomenė, gaila, kad tik vieną vakarą“, – apgailestavo apvogtoji Odeta.

3 Komentarai

  • O kur visą šitą papuošimą pavogus dėti? Nejaugi savam kieme pakabins?

  • tai pravda teisybė.Šiandie pastebėjau,kad dingo atviroje malkinėje buvęs sniego kastuvas.Matyt kam nors už šimtgramį nunešė parazitas.Naktimis ne tik stirnos,bet ir šis niekadėjas ,,revizuoja“ kiemus ir verčiasi net smulkmenų ,,eksproprijavimu“.Dingo lauko baldais vadinamos pavėsinių kėdės,dvi plastikinės statinės šiltnamio laistymui…Aha,žiūriu,nėra televizijos kabelio ,kuris buvo ištemptas tarp medžių skalbinių džiaustymui.Nupjautas žolėje gulėjo.Matyt šiam vagiūkščiui patamsy už kaklo tas kabelis užkliuvo,tai jis tą kliuvinį ir patvarkė.O kas gali paneigti,kad taip pat jis nepasielgs ir su kiemo šeimininku,sutrukdžiusiu eilinę ,,reviziją“?Buvo rašyta apie naktinių chuliganėlių gaują Vilainiuose,tai matyt kuris nors iš tos aplaužytos šaikutės persikvalifikavo į ,,inspektorius“?

    • pas kaimyną iš kiemo buvo tempta špyžinė vonia.Aišku,kad ne vieno darbas.Bet per sunki pasirodė,tai taip ir paliko skersai tako…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video