Vilainių mokykloje-darželyje „Obelėlė“ – guminių batų išdaigos

 Vilainių mokykloje-darželyje „Obelėlė“ – guminių batų išdaigos

Asmeninio archyvo nuotr.

Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ lauko teritorijoje įrengta daržo edukacinė erdvė. Tai puiki vieta, kurioje vykdoma netradicinė ugdytinių veikla. Vaikams sudaryta galimybė patiems paruošti žemę lysvėse, sėti, sodinti, stebėti jų augimą, susipažinti su augalų žydėjimo ir vaisių nokimo procesu. Jie skatinami užsiimti augalininkyste, diegiamas supratimas, iš kur ant mūsų stalo atsiranda daržovės ir patiekalai iš jų.

Vis labiau populiarėjant išradingesniam ugdymui lauke, kovo 1–31 d. daržo edukacinėje erdvėje buvo suorganizuota akcija „Padovanok guminius batus“. Akcijos metu visa bendruomenė dovanojo guminius batus, kurie išradingai, su išdaigomis, papuošė mokyklos- darželio daržo erdves ir jas atnaujino.

Nuo šiol daržo erdvėje ugdytiniai turės galimybę: prisiminti abėcėlės raides, pasikartoti skaičius, įvardinti spalvas ir emocijas, įsiminti geometrines figūras, išradingai bei turiningai praleisti laiką. Edukacinė daržo erdvė ne tik puoš teritoriją, džiugins akį, bet ir tiesiogiai prisidės prie ugdymo proceso.

Laura Krivickaitė, Agnė Garbuzienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video