Vilainių kaimo Melioratorių gatvėje atnaujintas šaligatvis

 Vilainių kaimo Melioratorių gatvėje atnaujintas šaligatvis

Kėdainių rajono savivaldybė dar pavasarį paskelbė viešųjų pirkimų konkursą Vilainių kaimo Melioratorių gatvės šaligatvio dalies remonto darbams atlikti. Šį konkursą laimėjo kraštiečių įkurta MB „Donersta“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šaligatvių atnaujinimo darbai vyksta ne tik Kėdainių mieste, bet ir rajone. Štai priemiestiniame Vilainių kaime jau rekonstruotas šaligatvis, dar daugiau šaligatvių rekonstruoti šiame kaime planuojama kitąmet. Vietos gyventojai džiaugiasi gražėjančia gyvenviete.

Paskelbė konkursą

Kėdainių rajono savivaldybė dar pavasarį paskelbė viešųjų pirkimų konkursą Vilainių kaimo Melioratorių gatvės šaligatvio dalies remonto darbams atlikti.

Šį konkursą laimėjo kraštiečių įkurta mažoji bendrija (MB) „Donersta“. Sudarytos sutarties vertė –  37 000 Eur.

„Projektas iš tiesų įgyvendintas labai sparčiai. Mūsų žiniomis, šaligatvio dalies rekonstrukcijos darbai jau atlikti. Čia iš viso rekonstruota 265 metrai šaligatvio.

Tai reiškia, kad čia buvo pašalinta sena šaligatvio danga, įrengtas naujas apatinis sluoksnis ir paklotos naujos šiuolaikiškos trinkelės“, – paaiškino rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius informavo, kad Vilainiuose šiemet jau rekonstruota 265 metrai šaligatvio./ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Džiaugiasi darbais

Vilainiuose vykdomus darbus kasdien stebėjęs vietos seniūnas Antanas Bružas pasidžiaugė, kad darbai įvykdyti išties operatyviai ir labai sklandžiai. Gyventojai tuo labai džiaugiasi.

„Išties labai džiaugiamės gavę tokį rangovą kaip „Donersta“. Jokių problemų su darbininkais: darbai buvo atliekami be priekaištų, labai operatyviai, tiksliai, sklandžiai.

Tikrai puikus rangovas laimėjo konkursą ir galiu tik pasidžiaugti, kad šiųmečiai darbai jau baigti ir žmonės gali naudotis atnaujintu šaligatviu“, – komentavo A. Bružas.

Yra planų

Vilainių seniūnas išreiškė norą, kad kitąmet būtų rekonstruotas kitoje šios gatvės pusėje esantis šaligatvis.

„Žinoma, kad reikia ir ten sutvarkyti. Danga jau sena, ja nei eiti, nei važiuoti su vežimėliais nėra patogu.

Tačiau ir čia turiu gerų žinių. Bus ruošiamas projektas ir tikimės, kad jau kitąmet gausime lėšų ir pavyks rekonstruoti kitą šios gatvės šaligatvio pusę. Džiugu, kad Vilainiuose darbai vyksta, priemiestinis kaimas keičiasi“, – pasidžiaugė A. Bružas.

Vilainių seniūnas išreiškė norą, kad kitąmet būtų rekonstruotas kitoje šios gatvės pusėje esantis šaligatvis.

Aut. past.

Dirba ir mieste

Beje, reiktų priminti, kad jau įpusėjo šaligatvių rekonstrukcijos darbai ir Kėdainių mieste.

Naujos plytelės jau klojamos Šėtos gatvėje. Darbus šioje vietoje vykdo rangovas, taip pat kraštiečių įkurta įmonė „Doresta“.

Atkarpoje nuo Tilto iki Vilniaus gatvės šaligatviai iš abiejų Šėtos gatvės pusių buvo sutrupėję, asfaltbetonio danga suaižėjusi, kelio borteliai sukritę.

„Tai paskutinė dar likusi nerekonstruota šios gatvės šaligatvių atkarpa, mat tiek nuo Tilto gatvės link Vilainių pusės šaligatviai rekonstruoti, tiek nuo Vilniaus gatvės link kapinių šaligatviai sutvarkyti. Šis ruožas bus sutvarkytas dar šiais metais.

Jau šiais metais pėsčiųjų ir dviračių takas bus atidarytas. Darbų vertė siekia 193 tūkst. eurų. Darbai vyksta sklandžiai, pagal planą“, – informavo rajono savivaldybės administracijos direktorius.

1 Komentaras

  • Bružas džiaugiasi,kad Vilainiuose šaligatvį sutvarkė.Ei tu,neužmik ant laurų.Orai geri,žmonės važiuoja prie vandens-nugreideruok kele nors iki Juodkiškių užtvankos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video