Vienu metu skirtingose vietose reidus organizavo Kėdainių ir Kauno pareigūnai

 Vienu metu skirtingose vietose reidus organizavo Kėdainių ir Kauno pareigūnai

Savaitgalį vykdytų priemonių metu policijos pareigūnai užfiksavo ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Reidai tęsiasi ir šią savaitę, darbo dienomis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kauno ir Kėdainių policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusį savaitgalį organizavo specialius reidus ir tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių. Deja, ne visi buvo drausmingi, mat tiek kauniečiams, tiek kėdainiečiams pareigūnams įkliuvo neblaivių vairuotojų.

Tradicinėse vietose

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus 1-ojo poskyrio pareigūnai reidą organizavo vėlų šeštadienio vakarą tradicinėje vietoje – J. Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sankryžoje prie geležinkelio viaduko.

Čia dirbo net trys policijos pareigūnų ekipažai, kurie stabdė visomis kryptimis važiuojančius lengvuosius automobilius, krovininį ir net keleivinį transportą.

Reido metu policijos pareigūnai Kėdainių rajone patikrino netoli tūkstančio transporto priemonių.

Ramybės skvere

Kol kauniečiai pareigūnai automobilius stabdė prie geležinkelio viaduko, kėdainiečiai pareigūnai reidą surengė toje pačioje J. Basanavičiaus gatvėje, tik kiek kitoje vietoje – prie Ramybės skvero.

Reido metu nebuvo išaiškintas nei vienas neblaivus automobilio vairuotojas, tačiau kiek vėliau – naktį, policijos pareigūnai pastebėjo įtartinai J. Basanavičiaus gatvės šaligatviu važiuojančius elektrinio paspirtuko vairuotojus.

Juos sustabdžius paaiškėjo, kad abu vairuotojai neblaivūs.

Kol kauniečiai pareigūnai automobilius stabdė prie geležinkelio viaduko, kėdainiečiai pareigūnai reidą surengė toje pačioje J. Basanavičiaus gatvėje, tik kiek kitoje vietoje – prie Ramybės skvero.

Aut. past.

Mokės baudą

Vairuotojams nustatytas lengvas girtumo laipsnis.

Administracinių nusiengimų kodekso 428 straipsnyje numatoma, kad jei elektrinį paspirtuką vairuoja neblaivūs (daugiau nei 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) asmenys, tai užtraukia baudą nuo 80 iki 150 eurų.

Būtina laikytis

Pažymėtina, kad vairuojant elektrinį paspirtuką reikia vadovautis ir kitomis kelių eismo taisyklėmis, kurios numato dviračių dalyvavimą eisme.

Važiuoti ne gatve ar pėstiesiems skirtu šaligatviu, o dviračių takais arba pėsčiųjų ir dviračių takais, dviračių juostomis, kai tokių nėra, važiuoti tam tinkamu kelkraščiu, elektriniu paspirtuku nevežti kitų asmenų ar vaikų.

Tęsia ir šią savaitę

Savaitgalį vykdytų priemonių metu policijos pareigūnai užfiksavo ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Reidai tęsiasi ir šią savaitę, darbo dienomis. Mieste lankysis ir nežymėti pareigūnų automobiliai.

Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video