Vidurnaktį vilkikas kliudė keleivių pilną mokyklinį mikroautobusą

 Vidurnaktį vilkikas kliudė keleivių pilną mokyklinį mikroautobusą

Į įvykio vietą atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad pagrindinėje Josvainių miestelio gatvėje yra įvykęs techninis eismo įvykis, o automobilių vairuotojai jau savarankiškai pradėję pildyti eismo įvykio deklaraciją./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Kėdainių rajone ant kojų buvo sukeltos gausios specialiųjų tarnybų pajėgos – pranešta, kad Josvainių miestelyje susidūrė vilkikas ir pilnas keleivių mokyklinis mikroautobusas. Laimei, sulėkus tarnyboms paaiškėjo, kad situacija nėra tokia baisi, kaip nurodė pro šalį važiavęs pranešėjas – sunkiasvorė mašina tik kliudė mikroautobusą.

Pranešė liudininkas

Bendrąjį pagalbos centrą apie kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai įvykusią avariją informavo pro šalį važiavusio automobilio vairuotojas. Jis prieš vidurnaktį pranešė, kad Josvainių miestelyje susidūrė vilkikas su puspriekabe bei mikroautobusas, kuriame yra daug žmonių.

Į įvykio vietą iškart pasiųstos gausios ugniagesių gelbėtojų, greitosios medicinos pagalbos bei policijos pareigūnų pajėgos.

Tiek vilkiko „Mercedes Benz“, tiek mokyklinio mikroautobuso „Mercedes Benz“ vairuotojai buvo blaivūs. Mokykliniu mikroautobusu važiavo ne vaikai, o suaugę žmonės. Jiems medikų pagalbos neprireikė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atskubėjus tarnyboms paaiškėjo, kad pagrindinėje Josvainių miestelio gatvėje yra įvykęs techninis eismo įvykis, o automobilių vairuotojai jau savarankiškai pradėję pildyti eismo įvykio deklaraciją.

Mikroautobusu važiavo ne vaikai, o suaugę žmonės

Laimei, sulėkus tarnyboms paaiškėjo, kad situacija nėra tokia baisi, kaip nurodė pro šalį važiavęs pranešėjas – sunkiasvorė mašina tik kliudė mikroautobusą.

Aut. past.

Tiek vilkiko „Mercedes Benz“, tiek mokyklinio mikroautobuso „Mercedes Benz“ vairuotojai buvo blaivūs. Mokykliniu mikroautobusu važiavo ne vaikai, o suaugę žmonės. Jiems medikų pagalbos neprireikė.

Pirminiais duomenimis, abi transporto priemonės važiavo viena kryptimi – viena paskui kitą. Mikroautobusas ketino sukti į kairę, į šalutinę gatvę, o vilkikas trenkėsi į jo galą.

Transporto priemonės apgadintos nežymiai. 

5 Komentarai

 • O ką mokykliniame veikė suaugę žmonės? Vairuotojas užsiima nelegaliu pervežimu?

  • Žinokit ir man toks klausimas kilo, ką veikia mokyklinis autobusas su mokyklos darbuotoju vidury nakties.

   • šoperukui chalturkos.Juk ne miško aikštelėje,o sankryžoje juos užstukino tas vilkinis mersas.

    • Nėra garantijos, kad ir malkų nevežioja, kai niekas nemato, naktimis. Kita vertus, kaimo žmonės viską mato, tai būtų išlindę tokie piktnaudžiavimai.

 • mokyklinio auto vairuotojui uždrausta pavežėti pakeleivį kaimietį , o čia pilnas suaugusių. Kokia mokykla ir kas vadovas , yra griežtai draudžiama bet kokia veikla nesusijusi su mokinių pavežėjimu.Švietimo skyriaus vadovai pasidalinkit savo įžvalgomis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video