„Via Balticoje“ susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis (VIDEO)

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio rytas Kėdainių rajone paženklintas skaudžiu eismo įvykiu. Neatsargus lenkimo manevras baigėsi avarija. Į ligoninę išvežti du vyrai, vienas jų buvo be sąmonės.

Po septintos

Po septintos valandos ryto Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad po vilkiku palindo lengvasis automobilis. Pranešėjas informavo, kad eismo įvykis įvyko Pelėdnagių seniūnijoje, Šilainėlių kaime, kelyje „Via Baltica“. Jis taip pat informavo apie du sužeistus žmones – vilkiko vairuotoją ir lengvojo automobilio vairuotoją.

Į įvykio vietą atskubėjo visos specialiosios tarnybos – ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Neatsargus lenkimo manevras baigėsi avarija. Į ligoninę išvežti du vyrai, vienas jų buvo be sąmonės.

Aut. past.

Iškėlė nesąmoningą

Atvykus tarnyboms paaiškėjo, kad susidūrė lengvasis automobilis „Audi A4“ (registruotas Lietuvoje) ir vilkikas „Scania R450“ (registruotas Lenkijoje). Iš lengvojo automobilio „Audi A4“ gelbėtojai iškėlė vyrą be sąmonės ir perdavė medikams. Vyriškis skubiai išgabentas į ligoninę. Vilkiko vairuotojas prispaustas nebuvo, jis išvežtas į Kauno klinikas. 

Aiškinasi kaltininką

Įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai. Pirminiais duomenimis, Panevėžio link važiavę vilkikai lenkė vienas kitą, tuo metu lengvojo automobilio vairuotojas, važiavęs į Kauno pusę, traukėsi į šalikelę ir jo automobilį sumėtė. Tuomet ir įvyko susidūrimas. Šią versiją aiškinasi įvykio vietoje dirbantys tyrėjai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video