Verta perskaityti: Knyga „Taškuoto zebro krautuvėlė“ – mėgstantiems savipagalbos knygas

 Verta perskaityti: Knyga „Taškuoto zebro krautuvėlė“ – mėgstantiems savipagalbos knygas

Rūta Švedienė

Aš pati nelabai mėgstu savipagalbos knygas, bet ši kiek kitokia. Idėjos ir patarimai čia įvilkti į romano rūbą, stilius paprastas, lengva skaityti. O lengva didaktika ir patarimai, manau, gali gyvenime praversti. Knyga įkvepia norą gyventi visavertiškiau ir pradėti taikyti vadinamąją atkaklianarsę – svarbiausią „Taškuoto zebro krautuvėlės“ filosofinį principą.

Bazilis – nepaprastai talentingas išradėjas. Grįžęs į gimtąjį Mon Pibiu miestą jis nusprendžia atidaryti neįprastą krautuvėlę ir pardavinėti provokuojamus daiktus, žadinančius emocijas, pojūčius, kūrybiškumą ir skatinančius mąstyti drąsiau.

Talentinga parfumerė Džulija jaučiasi nusivylusi, kad yra priversta švaistyti savo gabumus kūno priežiūros priemonėms. Ji labai norėtų kurti kažką daugiau nei tiesiog „skaniai kvepiančius“ produktus ir į kūrinius įdėti dalelę savo širdies.

Jos sūnus Artūras, mokyklos nekenčiantis maištingas paauglys, išlieja jausmus kurdamas po atviru dangumi. Gatvės menas – tai jo būdas išsakyti savo nuomonę, koks gi galėtų būti jo kelias šiame pasaulyje.

Tai romanas, kuriame autorė kalba apie žmones, netelpančius į visuomenės jiems pasiūlytus saugius rėmus, drąsą ir užsispyrimą siekti svajonės, apie kiekvieno mūsų išskirtinumą, žmonių tarpusavio ryšius, kūrybiškumo svarbą.

Raphaëlle Giordano jau spėjo išgarsėti knygomis „Tavo gyvenimas prasideda supratus, kad gyveni tik kartą“.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video