Verslininkus kviečia į atvirų durų dieną

 Verslininkus kviečia į atvirų durų dieną

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas rugsėjo 15 dieną, nuo 13 iki 15 valandos verslininkus kviečia į atvirų durų dieną.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atvirų durų diena – tai renginys, skirtas supažindinti įmonių vadovus ar atstovus su rūmų teikiamomis paslaugomis verslui, galimybes jūsų verslui augti veikiant aktyvioje bendrystėje bei apie verslo solidarumą, siekiant spręsti verslui aktualius klausimus.

Ieškokite neribotų galimybių savo verslui!

Norinčius dalyvauti prašome kreiptis į KPPA rūmų Kėdainių filialo direktorę Ramunę Gustienę el. paštu ramune.gustiene@chamber.lt arba telefonu 8 673 20 205.

Renginio pradžia:

13.00–13.15 val. Dalyvių registracija ir pasitikimo kava.

13.15–13.40 val. Susipažinimas ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų paslaugų pristatymas.

13.40–15.00 val. Jūsų lūkesčių nustatymas, klausimai, atsakymai.

Maloniai laukiami visi, norintys sužinoti, kaip Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai gali padėti Jūsų verslui kokybiškai augti aktyvioje verslo bendrystėje tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygmeniu.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

RENGINIO VIETAKėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešoji biblioteka

Adresas: Didžioji g. 11, Kėdainiai (II aukštas)

Taip pat renginio organizatoriai informuoja, kad renginio metu gali būti fotografuojama, kad Jūs galite būti matomi nuotraukose, kurios skelbiamos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video