Veido priežiūros procedūros būtinos odos jaunystei palaikyti

 Veido priežiūros procedūros būtinos odos jaunystei palaikyti

Oda yra sveikatos ir geros savijautos atspindys. Jos priežiūra prasideda nuo kasdienių įpročių – sveikos gyvensenos, subalansuotos mitybos, judėjimo ir tinkamų kosmetikos priemonių naudojimo. Taip ne tik yra palaikoma odos jaunystė, bet ir užtikrinama ilgametė jos sveikata.

Tačiau net ir itin daug dėmesio skiriant kasdieniams įpročiams, kartais odai reikia daugiau. Mūsų veidas visuomet yra atidengtas ir pažeidžiamas. Visos dienos metu veido odą atakuoja kenksmingi saulės spinduliai, aplinkos tarša ir kiti veiksniai. Norėdami užtikrinti visapusę veido odos priežiūrą ir puoselėjimą, verta reguliariai atlikti profesionalias veido odos priežiūros procedūras ir pasirūpinti odos puoselėjimu namuose.

Veido priežiūros procedūrų svarba

Profesionalias odos priežiūros procedūras atlieka kosmetologas arba dermatologas. Jų metu, specialistas įvertina jūsų odos būklę ir pasiūlo tinkamiausią procedūrų eigą. Dažniausiai atliekamos paslaugos yra odos valymas, veido masažai ir nekenksmingų darinių šalinimas.

Veido valymas

Giluminis veido valymas kosmetologo kėdėje yra rekomenduojamas visiems. Skirtingi veido valymo tipai dažniausiai yra atliekami kursais vieną ar daugiau kartų per metus, priklausomai nuo odos būklės. Vis dar populiarus metodas yra mechaninis veido valymas, kurio metu kosmetologas specialiomis priemonėmis atkemša poras ir pašalina inkštirus bei kitus nešvarumus. Taip pat galite rinktis cheminį veido valymą, kurio metu pasitelkus rūgštines priemones yra pašalinamos negyvos odos ląstelės.

Tačiau vis sparčiau populiarėja akivaizdžiais rezultatais pasižymintys valymai kaip giluminis veido valymas specialiomis kaukėmis bei ultragarsu. Toks veido valymo metodas giliai išvalo odą, pašalina negyvas odos ląsteles, dėmes ir net raukšleles, be to, nepažeidžia jautraus epidermio sluoksnio. Veido valymas rekomenduojamas ne tik kenčiantiems nuo aknės ar riebios odos. Skirtingi veido valymo metodai užtikrina odos švarą, lygų reljefą ir jaunatviškumą, stimuliuodami kolageno gamybą.

Veido masažai

Veido masažai yra ne tik atpalaiduojanti, bet ir jauninanti procedūra. Reguliariai masažuojant veido odą yra gerinama kraujotaka veido srityje ir greičiau pašalinami toksinai. Stimuliuojant kraujotaką pagerėja kolageno gamyba, taip yra stangrinama oda ir palaikomas elastingumas. Masažo metu taip pat geriau įsigeria produktai ir pasisavinamos naudingosios medžiagos.

Nors veido masažą galite atlikti ir namuose, patyrę masažo specialistai pasirūpins tinkamu veido raumenų stimuliavimu ir atpalaidavimu bei tikslingai paskatins deguonies cirkuliaciją kraujyje.

Apgamų ir odos darinių šalinimas

Kiekvienam žmogui yra rekomenduojama bent kartą per metus apsilankyti pas dermatologą ir pasitikrinti odos būklę, taip apsisaugant nuo odos vėžio ir kitų pavojingų ligų. Tačiau ne visi apgamai yra kenksmingi ir daugelis jų sukelia tik estetinių problemų. Nors apgamų ir odos darinių šalinti nebūtina, jų panaikinimas gali suteikti odai skaistumo. Apgamų šalinimas yra rekomenduojamas, jei norite atsikratyti odos darinių ir apgamų. Taip oda atrodys sveikesnė, ją bus paprasčiau prižiūrėti.

Šalinimo procedūros metu dermatologas drauge su onkologinių ligų gydytoju įvertina apgamo ar kito darinio būklę ir nustato ar jį galima šalinti. Lazeriu šalinami tik gerybiniai dariniai.

Kaip užtikrinti odos jaunatviškumą namuose?

 Profesionalios veido priežiūros procedūros yra svarbi odos sveikatos dalis. Tačiau jas atlikti daugelis gali tik kelis kartus per metus. Siekiant užtikrinti visapusę veido odos priežiūrą, ja rūpintis būtina kasdien. Tad jei norite sveika ir elastinga oda džiaugtis ilgai, rekomenduojame:

– Kiekvienos dienos metu naudoti kremą nuo saulės. Net ir žiemos metu, mūsų veidą atakuoja ultravioletiniai saulės spinduliai, kurie ilgesnės ekspozicijos metu gali pažeisti odos ląsteles. Taip atsiranda priešlaikinės raukšlės ir odos patamsėjimas, be to, ilgainiui rizikuojama piktybinių darinių atsiradimu. Kremas nuo saulės gali padėti išlaikyti odos skaistumą ir apsaugoti ją nuo priešlaikinio senėjimo bei kenksmingos saulės spinduliuotės.

– Odos valymas namuose taip pat padeda palaikyti tinkamą odos būklę. Pasitarkite su dermatologu ar kosmetologu ir kartu nuspręskite kokios odos priežiūros priemonės tinka jūsų odos iššūkiams. Reguliarus, švelnus odos valymas padės palaikyti odos sveikatą ir švarą bei pašalins susikaupusias negyvas odos ląsteles.

– Tinkamai drėkinkite odą. Nesvarbu, koks jūsų odos tipas, ją privaloma drėkinti kasdien. Naudodami specialius serumus ir kremus ryte ir vakare, padėsite užkirsti kelią odos išsausėjimui ir išankstinėms raukšlelėms.

Sveika oda yra mūsų sveikatos dalis. Todėl norėdami kuo ilgiau mėgautis nepriekaištingai atrodančia veido oda, svarbu ja tinkamai pasirūpinti. Namuose atliekamos procedūros padės palaikyti odos sveikatą, tačiau visapusei priežiūrai svarbu reguliariai tikrinti odos būklę ir atlikti kitas profesionalias procedūras. „Sugihara“ grožio terapijos ir chirurgijos klinikoje patyrę specialistai suteiks jūsų odai nepriekaištingą dėmesį. Čia galite atlikti odos būklės patikrinimą ir pasilepinti puikiomis veido procedūromis, masažais bei pašalinti gerybinius odos darinius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video