Važiuodamas užsiliepsnojo lengvasis automobilis

 Važiuodamas užsiliepsnojo lengvasis automobilis

Ugniagesiai labai operatyviai privažiavo prie degančio lengvojo automobilio, kurį, beje, jau buvo beveik užgesinę žmonės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienio vakarą netoli Kėdainių miesto centro važiuodamas užsiliepsnojo lengvasis automobilis „Volkswagen Golf“. Kol į nelaimės vietą skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, automobilį gesino vairuotojas bei neabejingi žmonės.

Nelaimė įvyko važiuojant

Kelionė ne pirmos jaunystės, bet vis dar techniškai tvarkingu automobiliu vyko sklandžiai, kol netoli miesto centro, šalia J. Basanavičiaus ir Lakštingalų gatvių sankryžos, iš po automobilio kapoto ėmė virsti dūmai, pasirodė ugnis.

Automobilyje buvę žmonės nepasimetė – išlipo laukan.

Kol į įvykio vietą skubėjo gelbėtojai, žmonės atidarė automobilio kapotą ir patys gesintuvais ėmė malšinti ugnį.

Liepsnas gesino ne tik golfo vairuotojas, jam padėjo ir kiti neabejingi žmonės.

Atskubėjo ugniagesiai

Pranešimą apie įvykusią nelaimę Bendrasis pagalbos centras gavo prieš 17 valandą. Į įvykio vietą  buvo pasiųstas pirmasis ir antrasis gelbėtojų skyriai.

Ugniagesiai labai operatyviai privažiavo prie degančio lengvojo automobilio, kurį, beje, jau buvo beveik užgesinę žmonės.

Ugniagesiai lengvąjį automobilį nustūmė nuo gatvės į šalia esančią automobilių aikštelę. Ten mašinos variklio skyrių jie perliejo vandeniu.

Gaisras, pirminiais duomenimis, kilo dėl gedimo elektros instaliacijoje. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, medikų pagalbos niekam neprireikė. Automobilio nutransportavimu iš įvykio vietos pasirūpins jo savininkas.

Aut. past.

Išdegė variklio skyrius

Nors žmonės ėmėsi veikti labai operatyviai ir ugniagesiai atvyko labai greitai, lengvasis automobilis nesudegė, tačiau gaisro metu išdegė variklio skyrius, apdegė kapotas, elektros instaliacija.

Gaisras, pirminiais duomenimis, kilo dėl gedimo elektros instaliacijoje. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, medikų pagalbos niekam neprireikė.

Automobilio nutransportavimu iš įvykio vietos pasirūpins jo savininkas.

Kaip elgtis užsidegus automobiliui?

Ugniagesiai pabrėžia, jog gaisras automobilyje plinta itin sparčiai, tad ir reaguoti į grėsmę reikia nedvejojant. Pamačius gaisrą reikia nedelsiant stabdyti, išjungti variklį, išlipti iš automobilio, skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Būtina kviesti ugniagesius.

Variklio dangtį atidaryti galima tik rankoje laikant naudoti paruoštą gesintuvą. Jis mašinoje turi būti lengvai prieinamoje ir greitai pasiekiamoje vietoje.

Rekomenduojama vežiotis sertifikuotą miltelių gesintuvą. Siekiant išvengti liepsnos pliūpsnio iš po kapoto, ugnį slopinti gesintuvu reikia pradėti variklio dangtį pakėlus tik truputį.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video