Vandalams kliūva sferiniai veidrodžiai: sudaužyti jau du

 Vandalams kliūva sferiniai veidrodžiai: sudaužyti jau du

Mieste esantys veidrodžiai jau užkliuvo ir vandalams – prieš keletą dienų buvo sudaužytas veidrodis Pergalės gatvėje, prieš kelis mėnesius – Skroblų gatvėje.//Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste kasmet daugėja priemonių eismo saugumui gerinti – gatvėse įrengiami specialūs sferiniai veidrodžiai. Tačiau jie jau užkliuvo ir vandalams – prieš keletą dienų buvo sudaužytas veidrodis Pergalės gatvėje, prieš kelis mėnesius – Skroblų gatvėje.

Skirti gerinti

Kėdainių mieste, rajono miesteliuose, kaimuose ir gyvenvietėse yra sankryžų, kurias neretai keiksnoja tiek vietos gyventojai, tiek svečiai. Tai sankryžos, kuriose matomumas labai prastas – trukdo augalai, statiniai, kita infrastruktūra.

Kėdainių rajono savivaldybė, siekdama pagerinti eismo sąlygas, jau kuris laikas tokiose sankryžose įrengia sferinius veidrodžius – tai paprastas, pigus, tačiau tikrai efektyvus saugaus eismo problemų sprendimas.

Jei reikia skubios policijos pagalbos sulaikant vandalus – nedelsiant skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.

Aut. past.

Dužo Babėnuose

Tačiau mieste esantys veidrodžiai jau užkliuvo ir vandalams – prieš keletą dienų Babėnuose buvo sudaužytas Pergalės gatvėje pastatytas įrenginys. Vandalai išdaužė veidrodį, šis pabiro į šukes.

Vietos gyventojai teigė matę, kad gatvėje siautėjo penki berniukai ir viena mergaitė.

Gyventojų teigimu, šie vaikai nėra vietiniai, o atėję iš toliau. Žmonės pasakojo, kad vaikai miškelyje išspardė šiukšles, jie mano, kad tie patys vaikai sudaužė ir sferinį veidrodį.

Dužo dar vienas

Prieš keletą mėnesių buvo sudaužytas ir dar vienas mieste įrengtas sferinis veidrodis – šį kartą veidrodis dužo Skroblų gatvėje.

Apie sudaužytą veidrodį gyventojai informavo Kėdainių miesto seniūniją. Ši imsis atitinkamų priemonių ir sudaužytas veidrodis bus pakeistas nauju.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų pastebėjus niokojamą miesto turtą – autobusų laukimo paviljonus, ženklus, suoliukus, vaikų žaidimų aikšteles ir kt. infrastruktūrą – nedelsiant informuoti telefonu (8-347) 67 287.

Jei reikia skubios policijos pagalbos sulaikant vandalus – nedelsdami skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video