Vandalams kliūva ir komunalininkų smėlio dėžės

 Vandalams kliūva ir komunalininkų smėlio dėžės

Smėlio dėžė vandalams užkliuvo ne kur kitur, o pačiame miesto senamiestyje – Didžiojoje gatvėje, prie „Kepinių namų“ esančioje pėsčiųjų perėjoje./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šiauliečių komunalininkų įmonė „Ecoservice projektai“ praėjusią savaitę suskubo ruoštis sparčiai artėjančiam žiemos sezonui ir visame mieste sustatė specialias dėžes bei užpildė jas smėliu, kad gatves prižiūrintys darbininkai galėtų, esant reikalui, pabarstyti šaligatvius. Tačiau ir šie laikini statiniai jau kliūva vandalams – savaitgalį pastebėta, kad viena dėžė jau išverta ir išpiltas visas smėlis.

Miesto senamiestyje

Smėlio dėžė vandalams užkliuvo ne kur kitur, o pačiame miesto senamiestyje – Didžiojoje gatvėje, prie „Kepinių namų“ esančioje pėsčiųjų perėjoje.

Ant šaligatvio stovėjusį laikiną statinį kažkas tiesiog nuvertė, visas smėlis buvo išpiltas ant žemės.

Kėdainiečiai šį įvykį pastebėjo jau šeštadienį, tad artimiausiu metu komunalininkai viską sutvarkys.

Tokius išpuolius Kėdainių miesto seniūnija fiksuoja nuolat ir, jei yra patiriama žala, yra kreipiamasi į policijos pareigūnus. Žinoma, vadovaujamasi protingumo kriterijais bei patirtos žalos dydžiu, nes dėl kiekvieno menkniekio pareigūnų darbo niekas netrukdo.

Aut. past.

Užkliuvo ir tualetas

Prieš gerą savaitę kėdainiečiai dalijosi vaizdas, kuriuose buvo užfiksuotas Babėnų šile nuverstas viešasis miesto tualetas.

Po savaitgalio tualetą ir vėl pastatė miesto seniūnija, o jį prižiūrintiems darbininkams teko tualetą išplauti ir vėl pripildyti specialiu skysčiu bei chemikalais.

Kam galėjo užkliūti tualetas – nėra aišku.

Išpuoliai – nuolatiniai

Tokius išpuolius Kėdainių miesto seniūnija fiksuoja nuolat ir, jei yra patiriama žala, kreipiamasi į policijos pareigūnus.

Žinoma, vadovaujamasi protingumo kriterijais bei patirtos žalos dydžiu, nes dėl kiekvieno menkniekio pareigūnų darbo niekas netrukdo.

„Keista, kad žmonės niokoja savo turtą. Trukdo jiems ir tualetai, ir stotelės, ir suoliukai, ir vaikų žaidimų aikštelės.

Mes juos nuolat remontuojame ir tvarkome, tam reikalingi ir nemaži pinigai.

Turtas yra mūsų valstybės, jis yra įrengtas už mūsų visų pinigus, todėl niokodami šį turtą, žmonės niokoja savo pinigus.

Atstatyti, valyti ir taisyti juk reikės už mūsų visų pinigus“, – nusivylimo neslėpė nuolat piktavalių prikrėstas eibes tvarkantis miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis.

2 Komentarai

  • Po galais,pastatykime tokiose vietose kameras ir kuo skaudžiau per kišenę dėkime šiems niekšeliams.Finansai bus veiksmingiausia vandalų tramdymo priemonė.

  • Respublikos gatvėje ant šaligatvių dėžės pastatytos , kad neina pravažiuoti su vežimėliais nei invalidui , nei vaikučius pravežti su vežimėliais ,reikia patraukti nuo šaligatvių judėjimo vietų .

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video