Vandalai niokoja miesto parko inventorių

 Vandalai niokoja miesto parko inventorių

Trečiadienio rytą vaizdais pasidalijo žinoma kraštietė verslininkė ir visuomenininkė Sigita Skarupskienė – miesto parke poilsio ir sporto inventorius išpieštas dažais./Sigitos Skarupskienės nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kasdien mieto parke mėgstantys pasivaikščioti kėdainiečiai netveria pykčiu – kiekvieną savaitę jie fiksuoja vis naujus miesto parke esančio inventorius niokojimo atvejus. Neapsikentę vandalų niokojimų, jie kreipėsi į Kėdainių miesto seniūniją ir paprašė parke įrengti daugiau vaizdo stebėjimo kamerų, kurios įamžintų vandalų siautėjimą ir šiems tektų savo pinigine atsakyti už suniokotą visų miestiečių turtą.

Nebegalima kentėti

Trečiadienio rytą baisiais vaizdais pasidalijo žinoma kraštietė verslininkė ir visuomenininkė Sigita Skarupskienė. Moteris kasdien vaikšto po miesto parką ir jai darosi graudu matyti, kaip parko inventorius kone kasdien kenčia nuo piktavalių.

„Tai pavasarį suoliukai užkliuvo, tai vasarą atitvarai, o dabar tęsiam parko niokojimo temą poilsio ir sporto inventoriaus išpiešimu dažais. Verkiant reikia kamerų“, – konstatavo moteris, kuri ne tik viešino šią problemą, bet ir pati informavo Kėdainių miesto seniūniją.

Kėdainių miesto seniūnija gana dažnai sulaukia gyventojų pranešimų apie miesto parke išpieštus mažosios architektūros elementus, sporto ir laisvalaikio įrangos niokojimą, apie sulaužytus ar aprašinėtus suoliukus, pridergtą ar išpieštą miesto parko viešąjį tualetą ir kt.

Aut. past.

Situacija liūdina

Kėdainių miesto seniūnija gana dažnai sulaukia gyventojų pranešimų apie miesto parke išpieštus mažosios architektūros elementus, sporto ir laisvalaikio įrangos niokojimą, apie sulaužytus ar išpaišytus suoliukus, pridergtą ar nurašinėtą parko viešąjį tualetą ir kt.

Apie miesto parką kamuojančias problemas „Rinkos aikštė“ kiek anksčiau yra kalbėjusi su seniūnijos darbo organizavimo inžinieriumi Vytautu Petraičiu. Ilgametis specialistas neslėpė nuostabos ir atskleidė dar baisesnių faktų.

„Jie net betoninę šiukšliadėžę į upę nuridena. Kur mano keli vyrai vos pajudina, kur technikos reikia.

Aš neįsivaizduoju kiek pykčio ir jėgos jie išnaudoja gadindami mūsų visų turtą. Tai yra baisu.

Mes netylime, rašome pareiškimus policijai, žiūrime kameras, bet, matyt, reikia kažkokių kitokių priemonių“, – akcentavo visko per savo darbo metus matęs ilgametis specialistas.

Ar dabar bus rasti kažkokie sprendimai rimtesnei kovai su piktavaliais – sužinosime netrukus.

3 Komentarai

  • Respublikos g. autobusų stotelė aprašinėta su markeriu. Bet dar nenuplovė su valikliais.

  • Pagauciau su burna nulaizytu ka prirase

  • maradona cia mano darbas

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video