Valdininkai bando verslininkų kantrybę?

 Valdininkai bando verslininkų kantrybę?

Rajono savivaldybės iniciatyva Kėdainių senamiestyje automobilių eismas labai apribotas. Nuspręsta senamiestį paversti pėsčiųjų zona, tad pristatyta nemažai ir eismą, ir automobilių statymą draudžiančių ženklų. Negano to, prieš keletą savaičių išdygo ir dar vienas ženklas, kuris Didžiosios gatvės dalyje, kurioje iki šiol buvo galima palikti automobilį, dabar tai leidžia padaryti tik turint specialius leidimus.

Ženklą pastatyti nusprendė savivaldybės Saugaus eismo komisija, tikindama kad tai padarė šioje gatvėje įsikūrusių verslininkų prašymu. Tačiau kai kurie verslininkai, dirbantys šioje gatvės atkarpoje, tik griebiasi už galvos ir teigia, kad jiems niekas net nepranešė apie tai, kad atsiras dar vienas draudžiamasis ženklas. Maža to, smulkiųjų verslininkų skaudi patirtis rodo, kad naujas draudimas sustoti be leidimo gali tik dar labiau smukdyti jų ir taip smukusią apyvartą.

Plačiau apie tai, kaip tylus valdininkų sprendimas „pagelbės“ senamiesčiui – jau šeštadienio „Rinkos aikštėje“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video