Valdančioji rajono tarybos frakcija dirbs nauju pavadinimu

 Valdančioji rajono tarybos frakcija dirbs nauju pavadinimu

rinkosaikste.lt

Iki 2019–2023 metų savivaldybės tarybos kadencijos pabaigos Kėdainių rajono savivaldybės taryboje valdančioji frakcija dirbs pavadinimu „Demokratų sąjunga–Mūsų krašto sėkmei“. Pasikeitė ir frakcijos seniūno pavaduotojas. 

Dalis frakcijos „Mūsų krašto sėkmei“ narių apsisprendė savo politinę veiklą savivaldoje tęsti kaip vienos iš šiuo metu didžiausią žmonių palaikymą turinčių partijų − Demokratų Sąjungos „Vardan Lietuvos“ – nariai. 

2022 m. balandžio 4 dieną Kėdainiuose įsteigus Demokratų Sąjungos ,,Vardan Lietuvos“ skyrių, jo pirmininku tapo mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis, valdybos nariais – Rima Kikilienė, Rima Radavičienė ir Romualdas Gailiūnas. 

Partijos skyriaus valdybos nariu išrinktas Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius. Todėl frakcijoje nariams iškilo ir frakcijos pavadinimo klausimas, jie tarėsi ir balsavo. 

Išrinktas naujasis pavadinimas „Demokratų sąjunga–Mūsų krašto sėkmei“ dabar atspindi frakcijos narių sudėtį. 

Frakcijos seniūnės pareigas toliau vykdys Lietuvoje žinoma švietimo srities specialistė, Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkė, buvusi rajono administracijos direktorė, merė ir vicemerė bei nuo 2002 metų į Kėdainių rajono tarybą žmonių renkama politikė Nijolė Naujokienė.  

Komanda, su kuria ji ėjo į 2019–2023 metų kadencijos rajono tarybą, rinkimuose laimėjo daugiausia mandatų – 11 iš 27. Komanda pasitikėjo 7 716 rinkimo teisę turinčių rinkėjų. 

Be gerai žinomų politikų, su šia komanda į rajono tarybą atėjo dirbti daugiausia naujų ir jaunų žmonių, iki tol nedirbusių politikoje: Edita Budendorfė, Aušrelė Kaminskienė, Rima Kikilienė, Rima Radavičienė, Aušra Nesterovienė, Alvydas Ardavičius, Alfredas Hofmanas ir vicemeras Paulius Aukštikalnis. 

2019 metais į rinkimus visuomeninio rinkimų komiteto „Valentino Tamulio komanda – Mūsų krašto sėkmei“ sudėtyje ėjo ir meras Valentinas Tamulis

Rajono tarybos narei Aušrai Nesterovienei laimėjus konkursą ,,Purienos“ lopšelio-darželio direktorės pareigoms užimti ir po trejų metų darbo taryboje palikus šias pareigas, frakcijos seniūno pavaduotoju išrinktas rajono tarybos narys, Smulkaus verslo rėmimo fondo komisijos primininkas Alvydas Ardavičius.

Frakcijos nariai, 2021 metais vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos teisės aktais ir laikydamiesi rajono savivaldybės tarybos veiklos reglamento nuostatų, apsvarstė 370 sprendimų projektų, o priėmė 347 rajono žmonėms aktualius tarybos sprendimus. 

10 Komentarai

  • Politinė prostitucija. Ir dar šeimyninė.

  • Partija kita, tačiau visi darbo partijos patriotai, jiems svarbiausia valdžia, o naujas pavaduotojas prieš kiek metų kodel paliko Kedainių miesto seniūno postą, pasidomėkite.Nesiseka ,,Kedainių sėkmei“, galima pavadinti Kėdainių nesėkme.Viena šutve su Tamuliu, tiktai užmaskuota.

  • Politinės prostitucijos komentatoriai, nepersistenkit. Arba ką nors naujo sugalvokit. Tas pats per tą patį.

  • Protinga komanda. Palaikom. Gerai, kai pavadinimas parodo kas kam priklauso. Sėkmės. O į purvašiknius siūlau nekreipti dėmesio.

  • meras tai gerai butelį padaręs su kiemsargiu ledus ėdė. Truko tik lojimo. Čia tai merą atvedėt. Tiesiog dovana kaimo buduliams.

  • Man tai tie pavadinimai nieko nesako. Žmonės svarbu, kad kėdainiam dirbtų ir nekristų iki Tamulio lygio. Kai jo paties padarytą video įrašą pamačiau tai išsižiojau ir nesusičiaupiau: nei proto, nei kultūros, nei higienos. Nupušimas. Stiklinė ir bonka, šuo ir dadū ledai….Čia jo tokia reklama? Taip atsidėkoja, kad palaikė? Kažkos kiauliškumas.

  • Meldžiu: grįšk, Grinkevičiau. Grįšk. Tokio pažeminimo neištversim. Įdėkit į portalą tą Tamulio video klipą, kur save nusifilmavo. Nors pamatys kas ir kaip.

  • Tai gal Valentinas ta diena buvo girtas, o kai issiblaive ta video istryne, nes geda pasidare, kad su suniu laizesi?

  • Politiniai krašto la.vonai.Išverte skuras paskui Skverneli.kaip šakalai lėks. Kaip sakoma švabiniai

  • Meras nupušo, visur bijo, kad kas nenufotkintų jo geriančio kaime, bet pats deda video iš kažkokių landynių. Taip nehigieniška, taip žiauru, šlykštu. Turbūt dėl to bobos ir neturi jis. elena tikrai nenorėtų buti laižoma po šuns.

Comments are closed.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video