Vaikai nupiešė savo vasarą

 Vaikai nupiešė savo vasarą

Eivinos Belousovaitės nuotr.

Eivina BELOUSOVAITĖ

Krakių kultūros centro Meironiškių skyriaus langus papuošė spalvingų piešinių paroda. Juose vaikai pavaizdavo, kaip leidžia savo vasaros atostogas. Skyriaus vadovė džiaugiasi vaikų gabumais ir jų veiklumu.

Piešė tada, kai patys to norėjo

Vaikai piešė laisvai: „Nebuvo taip, kad jie susėstų vienu kartu ir viską padarytų. Nuo birželio pradžios iki dabar jie bibliotekoje vis prisėsdavo ir ką nors nupiešdavo. Likus dar keliems mėnesiams iki vasaros pradžios jie piešė, kaip įsivaizduoja savo būsimą vasarą, o dabar jau piešia ką veikia, piešiniuose matome, ar jų vasarą dabar yra tokia, kaip jie ją įsivaizdavo jai beprasidedant“, – pasakoja Meironiškių skyriaus vadovė Rita Tamošaitienė.

Eivinos Belousovaitės nuotr.

Džiaugiasi dėl vaikų

Vadovė giria vietinius vaikus, kad šie puikiai jaučia ir derina spalvas. Be to, yra aktyvūs ir žingeidūs: „Jie mielai laiką leidžia veikdami skirtingas veiklas, nevengia išbandyti naujų užsiėmimų. Nei vienas nepasakys, kad nenori ir nedarom. Vaikams įdomios įvairios veiklos, svarbu tik su jais užsiimti“ , – kalba moteris.

Atvira paroda patinka žmonėms

Moteris pasakoja, kad kaimo kultūros centro pastato langus vaikų piešiniai puošia jaune pirmą kartą. Tokį piešinių eksponavimo būdą paskatino karantino ribojimai, kai į bendruomenės centro vidų apskritai nebuvo galima užeiti žmonėms. O netrukus buvo pastebėta, kad parodos languose patinka visiems: taip patogu patiems lankytojams, o šiuo metu ir atostogaujančiai bibliotekininkei.

Eivinos Belousovaitės nuotr.

Akis džiugina dažnai

Kadangi kūrybos procesas vaikams patinka, parodos čia vyksta dažnai: „Populiari tema pas mus vasara, taip pat neseniai vaikai karpė gandrus, kuriuos taip pat pakabinome languose. 

Vaikai kuria daug ir gražiai, tad kam darbus dėti tiesiog į segtuvus, kai geriau prieš tai galime visi drauge pasidžiaugti?“, – kalba R. Tamošaitienė.

Ši paroda skyriaus languose kabės iki rugpjūčio galo, vėliau ją pakeis piešiniai rudens tema.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video