Vagys vis nerimsta: apvogtas sandėliukas, garažas, palėpė

 Vagys vis nerimsta: apvogtas sandėliukas, garažas, palėpė

Ties 77-uoju namu Josvainių gatvėje buvo rasta piniginė, kurią vagys taip pat pavogė, bet, neradę nieko vertingo, išmetė./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

„Rinkos aikštė“ jau rašė apie sekmadienį pastebėtą vagystę Kėdainių miesto Josvainių gatvėje, kuomet iš lengvojo automobilio buvo pavogta magnetola. Pirmadienio rytą pranešta apie dar vieną vagystę šioje gatvėje – šį kartą apvogtas sandėliukas, garažas, palėpė. Už vertingą informaciją nukentėjusieji žada atlygį.

Pranešė ryte

Pirmadienio rytą, apie 06 val. 40 min., į policiją kreipėsi asmuo, kuris pranešė, kad Kėdainiuose, Josvainių gatvėje pastebėta, jog iš sandėliuko, garažo, namo palėpės pavogtas elektrinis dviratis, statybiniai įrankiai, kavos aparatas ir kiti įvairūs daiktai.

Padaryta turtinė žala siekia apie 1 500 eurų.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. (vagystė).

Iš garažo pavogtas šis elektrinis dviratis „Cooper“, įvairūs statybiniai įrankiai ,,DeWalt“ bei kiti įvairūs daiktai./ Nukentėjusiojo nuotr.

Pastebėjo ryte

Kad individualaus namo teritorijoje įvykdyta vagystė, pastebėta dar anksčiau ryte, apie 05 val. 30 min.

Tikslinant aplinkybes paaiškėjo, kad iš garažo pavogtas elektrinis dviratis „Cooper“, įvairūs statybiniai įrankiai ,,DeWalt“ bei kiti daiktai.

„Rinkos aikštė“ jau rašė apie sekmadienį pastebėtą vagystę Kėdainių miesto Josvainių gatvėje, kuomet iš lengvojo automobilio buvo pavogta magnetola. Pirmadienio rytą pranešta apie dar vieną vagystę šioje gatvėje – šį kartą apvogtas sandėliukas, garažas, palėpė.

Aut. past.

Iš šalia esančio sandėliuko pavogta 20 litrų degalų.

Iš namo palėpės išneštas kavos aparatas ,,Klarstein“ ir drėgmės rinkiklis ,,Lifegood“.

Prašo pagalbos

Ikiteisminį tyrimą vykdo bei vagių ieško policija, tačiau nukentėjusysis ir pats nesėdi rankų sudėjęs – vyras socialiniuose tinkluose išplatino žinutę.

,,Nuo vidurnakčio iki 5 val. ryto apvogė Josvainių gatvėje esantį namą bei garažą. Buvo pavogta nemažai įrankių, elektrinis dviratis su raudonais sparnais.

Galbūt kažkas tuo metu pastebėjote kažką įtartino? Ties 77-uoju namu Josvainių gatvėje buvo rasta piniginė, kurią vagys taip pat pavogė, bet, neradę nieko vertingo, išmetė. Už bet kokią naudingą informaciją bus dosniai atsilyginta. Kreiptis tel. 8 692 53 754“, – rašė nukentėjusysis.

Dieną prieš

„Rinkos aikštė“ jau rašė apie sekmadienį pastebėtą vagystę Kėdainių miesto Josvainių gatvėje, kuomet iš lengvojo automobilio buvo pavogta magnetola.

Vagys darbavosi privataus namo kieme, kurį sergi šuo.

Negana to, vagystės metu namuose buvo ir šeimininkai.

Nors nuostoliai nėra labai dideli, tačiau gyventojai nerimauja ir jaučiasi nesaugūs.

Beje, į policiją jie nesikreipė, mat žala tesiekia apie 20 eurų.

4 Komentarai

  • Iš kiemo tiesiog po langais pernai nakties metu pavogė plastikines statines prieš tai išpylę iš jų vandenį.Gražiausia kad vogt jie eina ginkluoti peiliais,nes patamsyje užkliuvę už įtempto skalbiniams džiaustyti laido, jį nupjovė iš pykčio,nes šis užkliuvo vagiui už kaklo.Ten buvo televizijos kabelis ant kurio ir matėsi įstrižas pjūvis.Taip kad išėjęs baidyt vagies,ko gero gali dar ir ašmenų paragauti…

    • kas ce vage

  • Begalviai vagia sustriakai mediniai uz 20 euru epizodus daro poto sedi uz 1 centa per diena 😀 pagavai kelius perpisai ir viskas visam gyvenimui

  • Kiausinius nupjoviai ir I burna sudejai

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video