Užpylė įvažoje į kiemus atsivėrusią įgriuvą

 Užpylė įvažoje į kiemus atsivėrusią įgriuvą

Įvažiavime į Respublikos gatvės 24-ojo ir 26-ojo daugiabučių namų kiemus atsivėrusi įgriuva buvo greitai sutvarkyta./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų kėdainiečiai pastebėjo, kad įvažiavime į Respublikos gatvės 24-ojo ir 26-ojo daugiabučių namų kiemus veriasi įgriūva. Apie tai gyventojai nedelsdami informavo miesto seniūniją, o šios specialistai besiveriančią įgriūvą užpylė. Įvažos ir kiemai bus asfaltuojami šią vasarą.

Pastebėjo gyventojai

Asfalto dangoje atsivėrusią įgriuvą pastebėjo vietos gyventojai. Jie nedelsdami apie tai pranešė miesto seniūnijai, o pačią įgriuvą pažymėjo krūmo šakele.

„Ji atsivėrė staiga, ir tokia nemenka. Kažkas įkišo augalo šakelę, o mes paskambinome miesto seniūnijai, kad ši imtųsi veiksmų, nes koks automobilis ir ratą čia gali palikti“, – dėstė gyventojai.

Operatyviai užpylė

Į nurodytą vietą atvykę Kėdainių miesto seniūnijos atstovai įvertino situaciją ir nusprendė, kad šiuo metu įgriuvą geriausiai užpilti vadinamuoju maltu asfaltu.

Šis darbas buvo padarytas nedelsiant.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Beje, vietos gyventojai darbininkus informavo, kad šioje vietoje nuolat renkasi vanduo, būna balos, netoli yra kanalizacijos šuliniai.

Miesto seniūnija pranešė, kad įvažos ir daugiabučių namų kiemai dar bus tvarkomi ir asfaltuojami šią vasarą.

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų, pastebėjus gatvėse pavojų keliančią įgriuvą ar išdaužą, apie ją nedelsiant informuoti telefonu (8-347) 67 287.

Aut. past.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų, pastebėjus gatvėse pavojų keliančią įgriuvą ar išdaužą, apie ją nedelsiant informuoti telefonu (8-347) 67 287.

Specialistai pažymi, kad įgriuvos mieste dažniausiai atsiveria dėl senos kanalizacijos, prastos vamzdžių sistemos būklės.

Tiesa, tokias įgriuvas jie labiau linkę vadinti išplovomis ar įslūgomis.

Pasenusi kanalizacijos sistema per liūtis nebesugeba surinkti didelio vandens kiekio, todėl jis sunkiasi po žeme ir išplauna įvairius žemės sluoksnius.

1 Komentaras

  • Jokia cia gera zynia nes pavasari turejo tvarkyti garadoke esancias kestucio,parakines ir algirdo gatveles,bet dar kaip nepradsidejo darbai tai niekas nevyksta ir iki posiol,o jau vasara.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video