Ugniagesiai susitinka su mažaisiais kėdainiečiais

 Ugniagesiai susitinka su mažaisiais kėdainiečiais

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai demonstruoja kaip sukomplektuotas gaisrinis automobilis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai susitinka su pačiais mažiausiais miesto ir rajono gyventojais. Didelis gaisrinis automobilis ir ugniagesių komandos bei inspektoriai lanko Kėdainių mieste ir rajone esančias mokymo įstaigas. Pedagogų lydimi vaikai ir patys aplanko ugniagesius. Pradinukai ar darželinukai labai domisi gaisrine technika ir įranga, ugniagesių gelbėtojų darbu.

Ir namuose, ir svečiuose

Prieš keletą dienų mažieji kėdainiečiai aplankė Kėdainių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Čia juos sutiko ir paskaitėlę vedė pamainos vadas Arūnas Daukša ir vyresnioji specialistė Raminta Bartkevičienė.

Tokie susitikimai vyksta ne tik mieste, bet ir rajone. Štai Josvainių ugniagesių komandos vyrai patys nuvyko pas mažuosius josvainiečius į Josvainių gimnaziją.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Susitikimų metu vaikams buvo suteikta galimybė apsirengti ugniagesio gelbėtojo drabužius su įranga, kurių bendras svoris siekia daugiau nei 20 kg.

Ugniagesiai gelbėtojai sako, kad tokie renginiai vyksta žaidimo forma ir yra labai svarbūs vaikams, nes taip jie mokomi itin svarbių dalykų.

Pristato įrangą

Tokie renginiai vyksta žaidimo forma ir yra labai svarbūs vaikams, nes taip jie mokomi itin svarbių dalykų.

Aut. past.

Savo kieme arba į ugdymo įstaigų kiemus atvykę gelbėtojai pristato gelbėjimo įrangą. Visi norintieji gali išbandyti hidraulines žirkles, plėstuvus. Josvainiškiams teko galimybė išbandyti, kaip veikia gesintuvas.

Taip pat ugniagesiai pasakoja, kaip jie dirba, kaip vyksta į gaisrus, į kitas nelaimes, demonstruoja, kaip sukomplektuotas gaisrinis automobilis.

Ši prevencinė akcija vykdoma kiekvienais metais.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video