UAB „Kėdainių vandenys“ informuoja dėl jaučiamo nemalonaus kvapo mieste

 UAB „Kėdainių vandenys“ informuoja dėl jaučiamo nemalonaus kvapo mieste

Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Informuojame gyventojus, kad Kėdainių mieste, adresu Aruodų g. 39, Kėdainiai, sėkmingai įgyvendinamas projektas „Kėdainių miesto nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcija“.

Projekto tikslas – padidinti nuotekų valymo paslaugų efektyvumą išvalant nuotekas iki nustatytų reikalavimų ir apsaugoti aplinką nuo išleidžiamų nuotekų žalingo poveikio Kėdainių rajone.

Kėdainių miesto nuotekų valymo įrenginių rekonstrukcijos darbus vykdo rangovas UAB „Panevėžio statytos trestas“, nuotekų valymo įrenginiai montuojami sėkmingai pagal iš anksto numatytą grafiką, jokių atsilikimų nėra, planuojamas rekonstrukcijos darbų užbaigimas š. m. gruodžio 30 d.

Jau dabar įvertinus esamų nuotekų valymo įrenginių valytų nuotekų parametrus nustatyta, kad jie veikia efektyviai, sumontuotų naujų orapūčių dėka bendro azoto išvalymas sumažėjo nuo 19 mg/l iki 14 mg/l, atvežtinės nuotekų talpos yra sandariai uždengtos, apdorotas dumblas yra nusausinamas iki 97 %, todėl nemalonių kvapų neskleidžia.

UAB „Kėdainių vandenys“ administracijos inf.

3 Komentarai

  • tai kas čia dvokia, gal visuomenės sveikatos biuropasiklauskit, korespondentai

  • Visas miestas dvokia vis , savaite taip, kad vimdo ir pykina, bet tyla. Ot valdžia turime. Šiaip dvokas yra kaip ir žarnų, mėšlo ir kraujo.

  • Valdziai ant zmoniu nusisikt ,svarbu jiems viskas OK.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video