Ties Apytalaukiu – vilkiko ir lengvojo automobilio susidūrimas

 Ties Apytalaukiu – vilkiko ir lengvojo automobilio susidūrimas

Kėdainių rajono Apytalaukio kaime vilkikas „Scania“, vairuojamas 1980 metais gimusio vyro, susidūrė su automobiliu „Audi“, vairuojamu 1974 metais gimusio vyro./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajone penktadienį įvyko eismo įvykis, kurio metu susidūrė sunkiasvoris vilkikas ir lengvasis automobilis. Laimei, smūgio nebūta labai stipraus, niekas nenukentėjo, aplamdyta tik technika. Įvykis traktuotas kaip techninis.

Pranešė skaitytojai

Penktadienio rytą „Rinkos aikštės“ redakcija sulaukė pranešimo, kad kelyje Vilainiai–Šventybrastis–Krekenava stovi vilkikas su puspriekabe, o už jo – pareigūnai su įjungtais švyturėliais. Žmonės pamanė, kad įvyko nelaimė.

„Rinkos aikštei“ nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad lygiame tiesiame kelyje susidūrė du automobiliai – sunkiasvoris ir lengvasis.

Dėl eismo įvykio aplinkybių patikslinimo redakcija kreipėsi į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Suteikė pagalbą

Pirminiais duomenimis, vilkikas atsitrenkė į audinės galą. Vairuotojai su policijos pareigūnų pagalba užsipildė eismo įvykio deklaraciją. Žmonės nenukentėjo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Komunikacijos skyrius informavo, jog penktadienį, apie 11 val. 10 min., Kėdainių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Apytalaukio kaime vilkikas „Scania“, vairuojamas 1980 metais gimusio vyro, susidūrė su automobiliu „Audi“, vairuojamu 1974 metais gimusio vyro.

Pirminiais duomenimis, vilkikas atsitrenkė į audinės galą. Vairuotojai buvo blaivūs, jie su policijos pareigūnų pagalba užsipildė eismo įvykio deklaraciją. Žmonės nenukentėjo.

Policijos pareigūnai primena, kad vairuotojai privalo pasirinkti tokį važiavimo greitį ir atstumą iki priekyje esančio automobilio, kad prireikus galėtų skubiai sustoti.

Aut. past.

Policija primena

Policijos pareigūnai primena, kad vairuotojai privalo pasirinkti tokį važiavimo greitį ir atstumą iki priekyje esančio automobilio, kad prireikus galėtų skubiai sustoti.

Kelių eismo taisyklių 126 punkte teigiama, kad vairuotojas, atsižvelgdamas į greitį, privalo laikytis tokio atstumo, kad neatsitrenktų į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma, taip pat palikti tokį tarpą iš šono, kad eismas būtų saugus.

6 Komentarai

  • jei vilkikas,lėkdamas greičiau audinės, tiesiog užvažiavo ant jos?

    • ????????????????

    • Na tai ir vadinasi susidurimas. Piso i gala ir viskas. Gerai kad nuo kelio nenustume senio

  • Tai ką 49m žmogus jau senis???????????????????????????

  • Jeigu jau vilkikas greiciau uz lengvaja vaziuoja, taip ten senas diedas apsibezdejas

    • nes jame tų salelių nėra ir kaimai nesimaišo.Bet paskutiniu metu furų daug atsirado.Ir ten ne durniukai sėdi,nerizikuoja smerčiaus keliu važiuoti.Ten furos betrimituodamos stačiai ant galvos lipa .

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video