Ligoninė naujo vadovo dar neturės – teks skelbti naują konkursą

 Ligoninė naujo vadovo dar neturės – teks skelbti naują konkursą

Kėdainių ligoninėje – itin išaugusi įtampa. Nemažai ilgamečių medikų paliko ligoninę, drąsesni neslepia, kad išeiti teko dėl nesuvokiamo naujosios ligoninės direktorės požiūrio į kolektyvą./Andriaus Kasparavičiaus nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Ilgai lauktas konkursas į Kėdainių ligoninės vadovo kėdę virto fiasko. Iš penkių pretenduoti panorusių asmenų į pokalbį atvyko tik trys, ir nė vienas jų nesurinko pakankamo balų skaičiaus, kad patektų į antrąjį etapą.

Per silpni

Kaip komentavo savivaldybės meras Valentinas Tamulis, atvykusieji kandidatai komisijos nariams pasirodė gerokai per silpni, kad užimtų Kėdainių ligoninės vadovo vietą. 

„Nei vienas iš kandidatų nesurinko reikiamo 6 balų skaičiaus. Viskas buvo vykdoma pagal įstatymuose numatytą tvarką, ir viskas priklauso nuo pretendentų. Jie buvo per silpni, komisijai beliko tą konstatuoti.

Stebėtojai dalyvavo, viską patys matė, tikrai, manau, neturėtų šioje vietoje kilti jokių interpretacijų dėl per mažo skaidrumo“, – vylėsi V. Tamulis.

Jis pridūrė, kad situacija susiklostė visai ne taip, kaip planuota, Kėdainių ligoninės direktoriaus paskyrimas dar labiau nusitęsia, ir ši situacija pandemijos akivaizdoje yra ypatingai nepalanki. 

Visoje Lietuvoje

Ši patirtis, kai du iš penkių kandidatų net neatvyko, o kiti pasirodė esantys per silpni, merui neleido prognozuoti, kada Kėdainių ligoninė pagaliau galėtų turėti naują vadovą.

Pastaruoju metu Lietuvoje sunkiai sekasi rasti vadovus, kurie norėtų dirbti bet kurioje su sveikatos priežiūra susijusioje įstaigoje.

Štai, pavyzdžiui, nuo kovo mėnesio iki pat dabar niekaip nepavyksta rasti vadovo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centrui, taip pat Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui.

Būna atvejų, kai laikinai einantis vadovo pareigas asmuo dirbti turi ne vienerius metus, kol pagaliau pavyksta rasti tinkamą kandidatą, kuris galėtų tapti visateisiu įstaigos vadovu. 

Planuojama, kad naujas konkursas į Kėdainių ligoninės vadovo vietą bus paskelbtas jau šį penktadienį.

23 Komentarai

 • kas nori eiti i tokias pareigas,kada nesibaigus kaltinamalam procesui vadovas atleidziamas,nesurinkus reikiamu balu,tai dar nereiska,kad norima ,kad jie butu surinkti….

 • Padare konkursa del akiu. Pirmam etape nesurqdo tinkamo kandidato. Antram etape surado pati tinkamiausia kandidata Aukstikalni arba Kaminska

 • Prašome Kaminsko, Aukštikalnio , Hofmano ir kitų , kurie gali – kandidatuokite. Nežiūrėkite į bobų pletkų. Reikia gelbėti ligoninę. Pusę metų jau esam be tikro vadovo. Nieam tai nerūpi. Žmonės kenčia.

  • O chu chu ne cho cho?

 • To A.r
  Apipletkinai? Geriau jautiesi? Nei Kaminskas nei Aukštikalnis iki tokios babcės lygmens nenusileis. Pirmyn , vyrai. Gaila, kad nedalyvaujate konkurse.

  • Apipletkino ar ne, priklauso nuo to, kas bus direktorium. Jei kažkuris iš paminėtų, tai tada neapipletkino. O jei nebus, tai tada biški pafantazavo. Bet..o ką…tave gal pavaduotoja paskirtų :))

 • valstiečiai, gal bent daugiau pastangų įdėkit generuodami netikrus komentarus, nes jau taip plika akim matosi, kam čia šiknelės svyla, kad net juokas ima. arba bent jau feisbuke nekomentuokit nesąmonių, nes teks po to viešai atsiprašinėti. O gal viešų atsiprašymų tik iš kitų reikalaujat? Ogal būkit pilietiški, siųskit savo meistrelius į konkursą, gi tokie protingi esat, kas ta kaimo ligoninė, bet koks varžtų veržėjas ir rapsų trešėjas gali jai vadovauti. Varykit, ko čia sėdit ir bambat?

 • Bahaahahaha nu aš nebegaliu skaityti vienos garsiai rėkiančios politikės nusišnekėjimų 😀 NU KOKIA JINAI ŠAUNUOLĖ, kandidatai apie konkursą sužinojo tik iš jos feisbuko, nu kokia ji nuostabi, kokia gera, ir JOS rasti kandidatai, turbūt netiko, nes per JOS feisbuką atsirado. Tai, kad LRT pranešė, turbūt nieko nereiškia, niekas jų neskaito ir skelbimą grynai tik iš politikės feisbuko susirado. Kas čia per Napaleono sindromas? 😀 😀 😀 😀 ir mobilių testąvimo punktą tik dėl JOS pastatė, nu tiesiog naujas Vykcaras ant Kėdainių krašto, tik plaukai ilgesni 😀

 • To Asabaa
  Taikliau nepasakysi . Gal dar , kad Š ir verda Š….

 • To Asabaa

  Taip Kš turi sveikatos problemų? Visas elgesys jos rodo. Normaliai, žmogus taip nesielgtų ir tokiam mėšle negyventų.Gerai įvardinai – Napoleono sindromas..

 • Ką čia tik apie vieną pliurpiat. Pažiūrėkit į savo merą. Iš feizbuko neišlenda. Visas dienas tik save laikina ir fockinas. Čia tikros bėdos jau.

  • Matomai labai fotogeniškas vyras.

 • Su meru prastai, niekas nesiginčija.

 • Kas čia per komedija? 🙂 Gal čia toks „gudrus“ manevras? :)) Iš visos Lietuvos buvo per silpni, o tada ateis gelbetojas uz visus protingesnis. Kaminskas 🙂 Arba Aukštikalnis. Žmona viešiem pirkimam pavadovautų 🙂 Ir pagalvos Tamulis: visoj Lietuvoj ieškojom, darėm konkursų, o juk
  Darių Kaminską „pamiršom“. Bet tikrai būtų labai juokinga, jei galutiniam variante liktų Kaminskas. Žiauriai juokinga. Aš neturiu nieko prie. Man visiškai p…..tiesigo juokinga, kad kam tada reikėjo to cirko.

 • As ejau uz Tamuli kaip laimejo rinkimus, bet paskui parukes gerai, einu pries Tamuli

  • Tai tu parūkęs pasidarai gudresnis nei nerūkęs. Rūkyk daugiau, galėsi būti direktorium.

 • O aš kai pageriu, tai per šventes tai tik už tamulį.

 • Jūs man pasakykit ar Tamulis normalus? Nueina i šventę, filmuoja , deda į feisbuką. Pats pasilaikina savo postą, babutės palaikina ir jis patenkintas savo darbu. Juokas iš tokio mero. Kloaunas ne meras, feisbuko ir babyčių meras

  • O tu komentaru klaunas!!! 😀 😀 😀

 • Ir vėl „užgriuvo“ ant Kėdainių mero didžiausias pavydas…Jis yra žmonių meras….ir gerai, kad rašo į Fb..bent dauguma paskaito ir sužino, kas vyksta Kėdainiuose..,Juk nesigiria, tik parašo , kur kas vyksta….kur dalyvauja…jis n e kokios nors grupelės o VISŲ MŪSŲ…meras…Ir dalyvauja, kalbasi su visais žmonėmis, o ne tik su ,,pasipūtusiais, save ,,aukštai“ keliančiais specialistais ir vadovais, direktoriais……

 • Hmmmmm 🤣🤣🤣🤣

 • Apskritai liūdna darosi dėl Nijolės klano Kėdainių savivaldos įmonėse . Įskaitant ligoninę, direktoriaus konkursą , viesuosius pirkimus, ligonių maitinimą, vaikų maitinima įstaigose,

 • Už Naujokuenės “ klaną“! Kad ik Kėdainiuose tokių būtų daugiau. Aišku, dėl tamulio apsišiko, bet kam bepasitaiko.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video