Techninis eismo įvykis: ir vėl ties pėsčiųjų perėja

 Techninis eismo įvykis: ir vėl ties pėsčiųjų perėja

Ties pėsčiųjų perėja netoli Ramybės skvero autobusų stotelės susidūrė automobiliai BMW ir „Toyota“./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmadienio popietę Kėdainių mieste įvyko techninis eismo įvykis, kurio metu susidūrė lengvieji automobiliai. Eismo įvykis buvo techninis – neprireikė nei medikų, nei policijos pagalbos. Įdomu tik tai, kad šis įvykis – jau trečiasis ties ta pačia pėsčiųjų perėja per poros savaičių laikotarpį.

Pirmadienio popietę

Spalio 3 dienos popietę Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, ties pėsčiųjų perėja netoli Ramybės skvero autobusų stotelės, susidūrė automobiliai BMW ir „Toyota“.

Eismo įvykio nebūta baisaus – nukentėjo tik technika, o ne žmonės.

BMW automobiliui po susidūrimo suknežintas priekis, o toyotai – galas. Medikų pagalbos niekam neprireikė.

Policija netiria

„Rinkos aikštė“, norėdama išsiaiškinti įvykio aplinkybes, kreipėsi į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, tačiau čia paaiškėjo, kad pareigūnai įvykio netiria – tai tiesiog eilinė techninė nelaimė.

„Apie minimą įvykį pranešimas negautas, greičiausiai vairuotojai užpildė eismo įvykio deklaraciją“, – komentavo specialistai.

Į eismo įvykio vietą pareigūnų kviesti nereikia, jie nėra sužaloti žmonės, vairuotojai blaivūs ir sutaria dėl eismo įvykio aplinkybių.

Jau trečia

Įdomu tik tai, kad šis įvykis – jau trečiasis ties ta pačia pėsčiųjų perėja per poros savaičių laikotarpį.

Rugsėjo 29 dieną, apie 15 val. 55 min., čia susidūrė vyrų vairuojami automobiliai BMW ir „Toyota“.

Į įvykio vietą atvyko policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. Vairuotojai buvo blaivūs, pareigūnai jiems padėjo užsipildyti eismo įvykio deklaraciją.

Rimtesnės medikų pagalbos niekam neprireikė.

Rugsėjo 20 dieną, apie 14 val. 10 min., ties šia pėsčiųjų perėja susidūrė trys lengvieji automobiliai. Pareigūnų surinktais duomenimis, susidūrė automobiliai „Volvo“, „Audi“ ir  „Citroen“.

Įdomu tik tai, kad šis įvykis – jau trečiasis ties ta pačia pėsčiųjų perėja per poros savaičių laikotarpį.

Aut. past.

Eismo įvykio dalyviai apie įvykusią avariją pranešė Bendrajam pagalbos centrui.

Į įvykio vietą atskubėję Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai įsitikino, kad visų transporto priemonių vairuotojai yra blaivūs, sužeistų nėra.

Policijos pareigūnai vairuotojams padėjo užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

Pirminiais duomenimis, eismo įvykis įvyko, kai vienas automobilis sustojo ties perėja, sustojo ir antrasis, o trečiasis, net nestabdydamas, rėžėsi į sustojusius automobilius.

Pareigūnai primena

Pareigūnai primena, kad vairuotojas, atsižvelgdamas į greitį, privalo laikytis tokio atstumo, kad neatsitrenktų į priekyje važiuojančią transporto priemonę, jeigu ji būtų stabdoma.

Jeigu atsirado kliūtis ar iškilo grėsmė eismo saugumui, vairuotojas (jeigu jis gali tai pastebėti) privalo sulėtinti greitį, net visiškai sustabdyti transporto priemonę arba apvažiuoti kliūtį nesukeldamas pavojaus kitiems eismo dalyviams.

5 Komentarai

  • Cia laksto kaip daunai ne visada praleidzia per pereja .Viena karta vidury perejos sugalvojo mane apvaziuot matyt kazkur skubejo

    • Šita perėja pavojinga, kaip ir prie kitos centre esančios stotelės.

      • Ne perėja pavojinga. O, vairuotuojai.

  • Visuose keliuose vairuotojai apie atstumą seniai pamiršę, taip prisisega iš paskos, kad tuoj baisu bus posūkius rodyt, tai kaip jie spės sustoti…

  • tai sykį ir aš atlikau mokslinį tyrimą.Pakol mano motorykštė buvo banke, aš stebėjau perėją ties buvusia siūvykla,kurioje dabar yra poliklinika su labai simpatiškomis aksominių balsų mergaitėmis .Ir taip toks momentas,kai iš vienos pusės ėjo žmogas.Bebaigiant šiam žygį,jam iš priekio šovė kitas pereit gatvę.Ir sutapk taip,kad antrajam baigiant,nuo poliklinikos pusės trečias ėjikas atsirado.Tuo metu,bevaikščiojant šiai pėsčiajai faunai, susikaupė apie 15-17 automobilių.Visi stovi,varikliai dirba,oras gryninamas ,kuras taupomas ,o ta Gerda ar Berta skandinavė raunasi plaukus dėl klimato kaitos…Pėstiesiems visur žalia gatvė,visur pirmenybė,o kad taip bent trims-keturiems susirinkt ir vienu rozu pereit gatvę-nė per kur.Tai kokia čia lygybė?Kur žiūri Sabakauskaitė su savo antra Juškaitės puse?Kur tos lygios galimybės,seimūne Sabatauskai iš seimo teisės komiteto?Jau pamečiau skaičių kiek nuo cerkvės lig to Ramybės skvero yra va tokių pasivaikščiojimo perėjų .Veigu skaičiuosim nuo ten pirmą šviesoforą,tai dar du kokiame šimto metrų gabaliuke yra.A kur dar tysantys zebrai?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video