Tarybos posėdis – be didesnių diskusijų

 Tarybos posėdis – be didesnių diskusijų

Antrasis Tarybos posėdis šį rudenį praėjo gana vangiai. Nors iki Tarybos posėdžio likus vos porai dienų – trečiadienio vakarą – Tarybos nariai gavo pranešimus, kad į posėdžio darbotvarkę įtraukiami du papildomi klausimai, svarstytas buvo tik vienas jų.

Daugiausiai nuostabos sukėlęs ir net kai kurių Tarybos narių nepasitenkinimą sužadinęs klausimas dėl visuomeniniais pagrindais dirbančios mero pavaduotojos Olgos Urbonienės įdarbinimo skiriant jai etatą ir nemenką atlyginimą, tiesiog dingo ir svarstomas nebebuvo.

Apie tai, kad vienas papildomų klausimų svarstomas nebebus, rajono meras Saulius Grinkevičius pranešė prieš posėdį, kol buvo tvarkomi transliacijos trikdžiai. Kodėl klausimas dingo ir kada jis bus svarstomas nesidomėjo nė vienas Tarybos narys.

Per mažiau nei valandą rajono Taryba apsvarstė ir pritarė 21 klausimui.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video