Tarptautiniame turnyre – dziudoistų laimėjimai

Kėdainių sporto centro nuotr.

Savaitgalį Rygoje (Latvija) vykusiame viename iš didžiausių turnyrų Baltijos šalyse „Kyodai 2024“, kuris pritraukė per 1 000 sportininkų iš 16 pasaulio šalių, dalyvavo ir 15 Kėdainių sporto centro auklėtinių. Iš šio tarptautinio turnyro dziudoistai grįžo su medaliais.

Pirmąją varžybų dieną medaliais pasipuošė Danielius Bolisas, užėmęs 1-ą vietą, sidabro medalius iškovojo Tadas Zubavičius ir Goda Staškutė. Goda Eimutytė užėmė 5 vietą.

Antrąją varžybų dieną Matas Šmigelskis iškovojo sidabro medalį, o Ieva Brazinskaitė – bronzos.

Bendroje įskaitoje Kėdainių sporto centro auklėtiniai iš 67 komandų buvo 17-oje vietoje.

Be Lietuvos sportininkų, šiame turnyre dalyvavo ir Latvijos, Suomijos, Estijos, Kanados, Belgijos, Ispanijos, Lenkijos, Norvegijos, Nyderlandų, Sakartvelo, Italijos, Kazachstano, Kirgizijos, Didžiosios Britanijos, Ukrainos atstovai.