Kėdainių rajono savivaldybės taryba patvirtino 2026 metų užimtumo didinimo programą, kuria siekiama į darbo rinką sugrąžinti pažeidžiamiausius visuomenės narius. Nors statistika rodo mažėjantį nedarbą, kai kurie politikai abejoja, ar psichologų konsultacijoms ir laikiniesiems darbams skiriamos lėšos duoda apčiuopiamą rezultatą, ar tik laikinai užmaskuoja gilesnes socialines žaizdas. Vis dėlto kasmet šiai programai skiriami ne tokie jau […]Skaityti daugiau
Žyma : užimtumo didinimo programa
Eglė KUKTIENĖ Kasmet Kėdainių rajono savivaldybės taryba tvirtina užimtumo didinimo programą, kurios pagrindinis tikslas – į darbo rinką įtraukti socialiai jautriai visuomenės grupei priklausančius asmenis. Jie įdarbinami seniūnijose pagalbiniais darbininkais, o į darbo rinką, programai pasibaigus, visavertiškai įsitraukia maždaug trečdalis šios programos dalyvių. Tačiau kokiu principu bedarbiai paskirstomi seniūnijoms, daliai krašto politikų taip ir liko […]Skaityti daugiau




